Terratorium fejlesztések, változások Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A fórum fejlesztéseiről, és az új dolgokról találtok itt hasznos információkat. Az egyes leírások érthetővé, és könnyen kezelhetővé teszik azok használatát. Ugyanitt lehet jelezni új ötleteket, melyek hasznos részei lehetnek a fórumnak.


  2021.07.24. 05:00  Hozzászólás  Válasz gaabre (391) hsz.-re     Olvasás  
  •   392   
Avatar

rendszer admin
 
A hagyományos URL parancsok évek óta biztonsági okokból nem használhatók a fórumon.
Egyszerűen azért, mert a spammerek, vagy a nem kívánatos (esetleg káros, vírust tartalmazó) linkeket elhelyező személyek nem foglalkoznak azzal, hogy formázott linkeket helyezzenek el egyes témákban, csak automata script segítségével megpróbálják tele szórni az egyes meglévő témákat.
Így, ha már sikerült esetleg beregisztrálniuk, a hozzászólásaikban elhelyezett linkek (ha valahogy sikerül egyáltalán elküldeniük is) hatástalanok lesznek.

Az "ujlink" gomb használata esetleg kicsit nehézkesebbnek tűnik, de hamar meg lehet szokni.
Viszont előnye, hogy:
  1. Megadod a linket, majd megadod a link nevét (vagy még egyszer megadod a linket), és az formázott alakban jelenik meg a hozzászólásban.
  2. Meg tudja különböztetni azokat a linkeket, amelyek a fórumon kívülre mutatnak, így ha ráklikkelsz, azokat külön új ablakban nyitja meg.
  3. Felismeri a fórum valamelyik meglévő részére mutató linkeket, és ezeket új ablak nyitása nélkül használja.
  4. Felismeri a hagyományos "http://" és a biztonságos "https://" linkeket, és annak megfelelően kezeli őket.
  5. Felismeri az egy időben divatos volt magyar ékezetes linkeket, és azokat átalakítja minden létező böngésző által használható formára.
  6. Egyes esetekben automatikusan ki tudja javítani a hibásan megírt linkeket.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2021.07.23. 21:22  Hozzászólás
  •   391   
Avatar

terra alapító
 
Hogy kell egy külső linkre hivatkozást betenni a hsz-ba kattintásra? Van ez az ujlink parancs, ami a fórumra mutat vissza. url parancs nincs esetleg?
 


  2021.02.14. 06:47  Hozzászólás
  •   390   
Avatar

rendszer admin
 
Kedves Jani71

Sajnos olyan megoldásra, amire gondolsz, itt nincsen lehetőség. :(

Az általad írt hozzászólás tartalma egy textúrában jelenik meg, amit csak te látsz, és addig van ott, amíg vagy elküldöd, vagy elküldés nélkül kilépsz.

Az ilyen esetekre van viszont két megoldás is, bár egyik sem "egyszerű".
  1. Írsz egy új hozzászólást, akármennyi szöveggel, majd klikkelsz az Elküld gombra.
    A hozzászólásod meg fog jelenni a témában,
    Ezután a hozzászólásod fejlécében klikkelsz az Edit gombra, és folytatod az általad megírt szöveget.
    Ezt bármennyiszer megteheted, a megjelenő szöveget visszamenőleg is közben javíthatod, módosíthatod, és a már elküldött szövegek ott lesznek a kibővített és/vagy módosított résszel együtt a témában.
    Hátránya:
    • Amikor elküldöd az első mentést, az már új hozzászólásként ott lesz a témában, és jelezned kell a többiek felé egy (például: Folytatom ....) szöveggel, hogy még írsz hozzá.
      Különben első ránézésre esetleg furcsának tűnik a többiek számára, ha meglátják, hogy valahol csak úgy abba hagytad.
  2. Másik megoldás sem egyszerűbb, de csak akkor jelenik meg, ha akarod.
    Elkezded írni a szöveget, majd egy idő után klikkelsz a Piszkozat mentése gombra (az Elküld gomb mellett találod).
    Ha ráklikkelsz, lehetőséged van elmenteni az általad írtakat úgy, hogy az még ne jelenjen meg.
    Ha elmentetted, a megjelenő ablakban a Vissza a legutóbb látogatott témához opcióra klikkelsz, majd a témába kerülve nyitsz egy Új hozzászólást.
    Ezután a szöveges ablak alatt találod a Piszkozat betöltése gombot.
    Ha ráklikkelsz, a szöveg-ablak felett megjennek az eddig elmentett piszkozatok (ha több van), vagy csak az az egy.
    Ráklikkelsz arra, amelyiket szeretnéd folytatni, betöltődik a szöveges ablakba, és folytathatod, vagy akár a már megírtakat módosíthatod, átvariálhatod.
    Amíg a már egyszer elmentett piszkozatot fel nem használod ténylegesen elküldött hozzászólásban, az addig ott marad neked, akár évekig is.
    Lehetséges akár egy tucat különböző piszkozatod, és azt az egyet választod ki, amelyik éppen kell a számodra.
    Hátránya:
    • Kicsit bonyolultnak tűnik, bár egy idő után megszokja az ember, ha alkalmazni szeretné.
    • Nem próbáltam még, így nem tudom, hogy a BBCode TAG-eket hogy kezeli, azok egy Piszkozat mentése után hogy maradnak meg. Érdemes a piszkozat betöltése után használni az Előnézet gombot.
    • Piszkozathoz Csatolmány képek nem rendelhetők hozzá, csak konkrétan elküldött hozzászóláshoz. Ha egy hozzászóláshoz teszel egy csatolmány képet, de csak Piszkozatban mented a hozzászólást, a csatolmány kép "elvész", meg nem jelenő "árva csatolmányként" lebeg a fórum motorba (amíg én nem takarítok, havonta mindig van vagy fél tucat).
    • Ha van is több piszkozatod, egyszerre csak egy tölthető be, másik nem tölthető be mellé.
    • Ezek a piszkozatok úgymond "egyszer használatosak", mint a papírzsepi. Rakosgathatod, hajtogathatod, gyűjtheted, de ha egyszer használod, eldobod. Tehát ha betöltesz egy piszkozatot a Hozzászólás ablakba, és azt el is küldöd megjelenő hozzászólásként, az a piszkozat automatikusan törlődik (még egyszer sem használtam, a leírás szerint elvileg így működik).

Röviden ennyi .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2021.02.13. 21:49  Hozzászólás
  •   389   


---
 
Hú, most nagyon pipa vagyok. :( :angry-banghead: Írtam egy kisregényt a kajszis topikba a 10617-re válaszolva.
Már szinte a végén jártam, amikor sajnos sikerült mellényúlnom és a visszaléptető nyilat nyomtam meg.
Elszállt az egész... :angry-banghead: Megoldható lenne egy folyamatos szövegmentés az írásnál?
Ilyen esetben nagyon jól jönne.
 




  2020.06.05. 19:04  Hozzászólás  Válasz CAMROM (386) hsz.-re     Olvasás  
  •   387   
Avatar

rendszer admin
 
A felső menüsor végén lett egy Belépés gomb. :)

Bár nem szükséges kilépni, már régen átírtam a munkafolyamatok figyelését.
Így az oldalra lépve csak abban az esetben kell belépni a fórumba, ha böngésző beállításaiban az van beállítva, hogy az előzményeket a böngésző bezárásakor törölje.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2020.06.05. 18:02  Hozzászólás
  •   386   


---
 
Számomra valamiért keresgélni kell mindig a "belépést", ezért ha megoldható és egyébként van rá lehetőség, megfontolásra javaslom, hogy kerüljön ide előre és fel, mondjuk a "Kedvenc" elé vagy a "Kilépés" mellé.
 


  2020.03.09. 21:04  Hozzászólás
  •   385   
Avatar

terra alapító
 
Lenne egy javaslatom, mert láthatóan nem mindenki számára tűnik igazságosnak ez a rangkezelés. Meg lehetne esetleg oldani azt, hogy nem hozzászólásszám, hanem kapott köszönöm alapján menjenek a csillagok? Az valamivel jobban tükrözné a minőséget. Kb mint a gyakorikérdések.hu-n a százalákok mutatása.
 


  2020.02.18. 11:36  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (313) hsz.-re     Olvasás  
  •   314   
Avatar

rendszer admin
 
Van, akinek még egy sincsen, mert csak olvasgat.
Van, aki már 14 000 körül jár. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2020.02.18. 11:24  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (312) hsz.-re     Olvasás  
  •   313   
Avatar

---
 
Ez egy nagyszerű találmány. Rögtön kiszámoltam, ha 5 év alatt 500 hsz.-m volt akkor az évi átlagban 100. Ha ezt kivetítem a férfiak várható átlagéletkorára, akkor max. 1250 hsz-ig juthatok el, ami már ahhoz nem elég, hogy csillagot is szerezhessek. Mert az csak 1500-nál jár.Végtelenül szomorúvá tett ez a felismerés.
 


  2020.02.17. 07:57  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (310) hsz.-re     Olvasás  
  •   312   
Avatar

rendszer admin
 
A kinézetét a hozzászólások száma határozza meg.
Jelezve ezzel, hogy ki mennyire aktív az oldalon. :)

Ez már közel 6 évvel ezelőtt is megvolt.
Jó pár éve egy nagyobb fejlesztés következtében ideiglenesen ki lett kapcsolva, és valahogy elfelejtkeztünk róla, nem lett vissza kapcsolva.
Most nemrég újra aktiváltam. :)

terrarangjelzesek.jpg
------------------------
Megtekintve 12582 alkalommal.

 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2020.02.16. 21:01  Hozzászólás  Válasz Alibá (309) hsz.-re     Olvasás  
  •   310   
Avatar

---
 
A katonaságnál láttam százados rendfokozat felett ilyen vonalkódos jelzéseket. A kabátjukon viselték. Aztán anélkül leszereltem, hogy megtudtam volna mire való? Ne hogy már itt a terrán is így járjak!
 




  2020.02.16. 20:08  Hozzászólás
  •   308   
Avatar

---
 
mi ez.jpg
------------------------
Megtekintve 12566 alkalommal.


Ez valami nagyon fontos jelzés lehet, de nem tudom megfejteni, mi ez?
 




  2019.08.13. 21:29  Hozzászólás  Válasz Jani71 (305) hsz.-re     Olvasás  
  •   306   
Avatar

rendszer admin
 
Ha a kiszűrés alatt azt érted, hogy megtekinteni valakinek a hozzászólásait, akkor a következőt kell tenni.
  1. Legfelső menüsor - Felhasználó (legörgeted)
  2. Taglista (klikk rá!)
  3. Kikeresed a nevét, és ráklikkesz
  4. Bejön a felhasználó adatlapja
  5. Bal oldalon találsz egy olyat, hogy Hozzászólások száma
  6. Utána van egy link: Felhasználó hozzászólásainak megtekintése
  7. Erre klikkelj rá, és elvileg bejön az adott felhasználó összes hozzászólása.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2019.08.13. 19:40  Hozzászólás
  •   305   


---
 
Előre is elnézést, ha az én bénaságom miatt nem találom, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy meg lehetne-e oldani valakinek a hozzászólásainak a kiszűrését.
Úgy, ahogy a sajátomat is meg tudom nézni. Azt látom, hogy a névre kattintva legördül és megjelenik az összes hsz. száma, de ez az ablak sajnos inaktív.
Előre is köszönöm!
 


  2017.06.28. 09:53  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (287) hsz.-re     Olvasás  
  •   304   
Avatar

rendszer admin
 
Mondanám, hogy frissítettem a Mobilos kinézet fórum oldali szoftverét, de szinte alig kellett bele nyúlni.
A beállítások megfelelőek, minden más a mobil op.rendszerére, és a mobilos böngészőre van bízva.
Ezeket viszont már a mobil tulajdonosának kell frissítenie, ha akarja (nem szükséges, de néha ajánlott frissíteni, ha nincsen bekapcsolva az automatikus frissítés).

Ami kisebb változás:
  • A portál teljes tartalma, és így a belépési lehetőség is normál álló helyzetben teljes képernyőbe elfér olvashatóan, nem szükséges döntögetni a mobilt.
  • A portálon is van legfelül középen egy új gomb, amivel lehet egyből a fórum főoldalára menni, az opció keresgetése nélkül.
  • A témák olvasásakor javasol eldönteni a mobilt, még olvasható méretben a teljes lap (szélességben) belefér a képernyőbe.
  • A témák olvasásakor a felső részen újabb gombok vannak, amik egyébként a menürendszerből is elérhetők, de így nem kell keresgélni, és kényelmesebb használni.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.06.24. 11:22  Hozzászólás
  •   303   
Avatar

terra alapító
 
Nekem tetszik. Kösz az aktív tema gombot, eddig kicsit komplikalt volt elővarazsolni. És van válasz gomb, amit hiányoltam.
 


  2017.06.24. 10:29  Hozzászólás
  •   302   
Avatar

terra alapító
 
Én mobilon vissza sem megyek a fórum főoldalra, mert alapból a mobilt hozza be, onnantól meg csak szenvedés, legtöbbször még be is kell jelentkezni :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2017.06.24. 09:29  Hozzászólás  Válasz baby-lon (300) hsz.-re     Olvasás  
  •   301   
Avatar

rendszer admin
 
Mindössze csak annyi előnyt próbálok kihasználni belőle, hogy az asztali kinézethez képest ne kelljen annyit variálgatni a méretekkel, a témák pedig kicsit valamennyire hasonlítsanak a megszokott asztalihoz, ami talán "barátságosabb" környezetet ad.
Nyilván kevesebbek a lehetőségek, és néha kompromisszumokat kell kötni, de igazából nem is akarom mobilos kinézetben az asztali lehetőségeket teljes mértékben elérni.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2017.06.24. 08:33  Hozzászólás
  •   299   
Avatar

rendszer admin
 
UPDATE:

délkelet :dejo:

Mobil kinézetben az Aktív téma gomb már elérhető külön a Fórum főoldalán fenn középen, valamint minden témánál a bal felső sarokba látható módon.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.06.24. 08:29  Hozzászólás  Válasz baby-lon (297) hsz.-re     Olvasás  
  •   298   
Avatar

rendszer admin
 
Az asztalihoz képest nem is lesz soha előnyben a képernyő mérete miatt.
Azt az információ mennyiséget, amit egy asztali monitor tud biztosítani, soha nem lehet elhelyezni egy mobil képernyőjére.
Vagy kisebb részekre osztogatva koppintással el lehet érni azokat (amitől eléggé bonyolult lesz), vagy húzogatással, kicsinyítéssel/nagyítással variál az adatok elérése miatt.

Ez igazából csak arra jó, hogy ha valakinek éppen nem áll rendelkezésre asztali gép (utazás, nyaralás, vagy éppen kint a határba a kertjében), akkor is el tudja érni az oldalt a zsebében lévő mobilról.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2017.06.24. 07:55  Hozzászólás
  •   296   
Avatar

rendszer admin
 
Mobilosok!

Próbáljátok ki légyszíves!

Mobil kinézettel felmész az oldalra - Fórum kezdőlap - kiválasztassz egy témát - amikor bejön a téma, teljesen összehúzod, majd eldöntöd a mobilt.

Ahol egy bejegyzésbe 3 vagy 4 nagyobb kép van egymás mellett, a bejegyzést egy ujjal jobbra-balra lehet mozgatni (csak az az egy bejegyzés mozog, és csak akkor, ha a képek nem férnek bele a kinézetbe!)

Ikonok a hozzászólás fejlécében:
  • A felhasználó név előtt a megszokott online - offline (ittvan - nincs itt) ikon.
  • Kép - A bejegyzés linkjének mentése a Kertészeti naplómba.
  • Kép - A teljes bejegyzés mentése a Kertészeti naplómba.
  • Kép - A saját hozzászólásodat tudod szerkeszteni (mások bejegyzésénél nem jelenik meg!).
  • A szokásos VÁLASZ ikon - adott bejegyzésre való hozzászólás. :)

Várok véleményeket, és/vagy egyéb ötleteket! :wave: :thumbup: :thumbdown:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.06.22. 16:49  Hozzászólás
  •   295   
Avatar

terra alapító
 
Úgy látszik türelmetlen vagyok. Tényleg ott van, miután hosszú-hosszu ideig csak megyek lefelé :)
Nem gondoltam, hogy egy oldal ilyen hosszú. Bocs, hogy értetlen voltam, azt hittem, hogy már az oldal aljan vagyok, de meg egy kilométerre voltam tőle.
 


  2017.06.22. 15:23  Hozzászólás  Válasz edit (293) hsz.-re     Olvasás  
  •   294   
Avatar

rendszer admin
 
Pedig ott kell lennie, én jelenleg is mobilon vagyok fenn, és nekem is ott van.

Az, amit találtál, az is jó megoldás, de az nem a fórum része, hanem a tablet szolgáltatása. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2017.06.22. 15:11  Hozzászólás  Válasz edit (290) hsz.-re     Olvasás  
  •   292   
Avatar

rendszer admin
 
És olyant sem találsz, hogy Switch to full style ???

Ha legalul vagy, ne húzd össze kicsire, hanem inkább nagyítsad, és a legalján próbálj középre menni, ott kell lennie! :)

mobil.jpg
------------------------
Megtekintve 14734 alkalommal.

 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.06.22. 15:06  Hozzászólás
  •   291   
Avatar

terra alapító
 
Ok, megtaláltam! Legfelső sor jobb széle. És úgy hívják, hogy asztali webhely kérése. Meg nem gondoltam volna, hogy az micsoda, a full version sokkal értelmesebb. Kösz az inspirációt!
 


  2017.06.22. 15:01  Hozzászólás
  •   290   
Avatar

terra alapító
 
Nem találom, nincs alul link. Nincs allul semmi, a legkisebb nézetre mentem el. Nem mobilnet.
Most pl nem tudok választ küldeni, csak hozzászólást, ebben a nézetben csak az van. Azt se látom hogy valaki kinek válaszol.
Eddig nem jöttem rá, hogy hogyan válthatok nézetet, de most a leírásod alapján próbálkozom a legbosszantóbbakkal. Van olyan honlap,amelyik normál nezettel jön be, de ha frissítek átvált mobilosra.
 


  2017.06.22. 13:58  Hozzászólás  Válasz edit (288) hsz.-re     Olvasás  
  •   289   
Avatar

rendszer admin
 
Szia! :)

Mindig van valamilyen választási lehetőség .... :wave:

Ha a tabletod mobilnetről megy, azt a rendszer érzékeli, és automatikusan a mobilos kinézetet adja be.
A tableton is nagyjából ugyanazok a funkciók vannak meg, mint a mobilon, így a méretek (két) ujjal történő változtatása is megvan.
Így van lehetőséged megtalálni az oldal legaláján középen a Full version linket, amire csak koppintani kell. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.06.22. 12:52  Hozzászólás
  •   288   
Avatar

terra alapító
 
En legtöbbször tabletről vagyok, az a nézet ami ott bejön az a mobilos? Mert nem olyan mint az asztali gépen, nem leht mindent latni, nem lehet válaszolni valaki bejegyzésere pl. Általaban azt tudom mondani, hogy nem szeretem a mobilos nézeteket sehol, ha rájövök hogy lehet kikerülni akkor megteszem. Sajnos sok honlap nem ad választási lehetőséget.
 


  2017.06.22. 06:50  Hozzászólás
  •   287   
Avatar

rendszer admin
 
OK! :)

A frissítés mellett átírom az egész mobilos megjelenést, és nem lesz szükség asztali kinézetre váltani.
A lényege az lesz, hogy eldöntött mobilnál a témák hozzászólásai teljes felületben jönnek be állítgatás nélkül, így nem kell képernyő méretet igazgatni.
Berakok egy CSS (vagy script) megoldást, hogy azoknál a hozzászólásoknál, ahol több kép van egymás mellett elhelyezve, ezt felismerje, és ne nyomja szét az egész felületet, hanem csak azoknál a hozzászólásoknál lehetőséget ad a vízszintes scrollozásra.
Ugyanígy a Portál felületnél is eldöntve a teljes felület bejön, bár itt nincsen nagy jelentősége, mivel a regisztrált felhasználók a Portált úgy is csak max. a belépésre használják.
A fórum mobilos kezdőlapján lesz majd egy kiemelt, könnyen használható Aktív téma gomb!
A Fórum kezdőlap, és a témák listájának a kinézete marad a jelenlegi.
A Topik témák hozzászólásainak kinézete teljesen meg fog egyezni a jelenlegi asztali Terratorium kinézettel, csak a bejegyzések fejlécéből egy-két dolog ki lesz véve, hogy a többi szépen elférjen. Így nem kell variálgatni a kinézetekkel, simán mobilos kinézet esetén is megfelelően használható lesz.

A fórumon található egyéb fejlesztéseket majd külön, egyenként át kell nézni, mennyire, és milyen formában használhatók mobilos felületen.
Ahol van rá lehetőség, ott átírom a megjelenést.

Egyenlőre ennyi. További ötlet, vagy vélemény??? .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -






  2017.06.21. 19:41  Hozzászólás
  •   284   
Avatar

---
 
Időnként mobillal is "terráskodom", általában akkor, amikor kinn vagyok a kertben. Nekem a navigálás jelent problémát: pl. a fórum kezdőlapról nem tudok eljutni az aktív témához.
 


  2016.01.17. 12:04  Hozzászólás  Válasz tgwh (282) hsz.-re     Olvasás  
  •   283   
Avatar

---
 
Szia!

"Semmit."

Ma már jól olvasva, rájöttem, elhamarkodtam az aggódásom, de köszi az eligazítást!

"Rhéman nem admin, az ő külön saját blogját fejezi be, mert sok időt igényel."

Ezt tőle is olvastam, és sajnálom a pánik okozását, de ez így sikeredett! :-(

Szép napot!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.01.17. 10:49  Hozzászólás  Válasz wogboy (281) hsz.-re     Olvasás  
  •   282   
Avatar

terra alapító
 
Semmit.
Rhéman nem admin, az ő külön saját blogját fejezi be, mert sok időt igényel. Az oldalhoz nem tartozik hozzá a blog, maximum írt az oldalról is.
Az igaz, hogy itt is lehet blogot írni, de valahogy nem igazán alakult ki a módja, nem is nagyon használják.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.12.22. 01:17  Hozzászólás
  •   280   
Avatar

rendszer admin
 
Sorry .... :nahat:

A karácsonyi díszeket le kellett venni, mert össze akad a Kedvencek opcióval. :(
Mivel a Kedvencek opció fontosabb, mint a karácsonyi díszítés, így ez utóbbi megy a levesbe .... :(

Majd kitalálok gyorsan valamit helyette.
Az is lehet, hogy vissza fog kerülni, de csengő-hangok nélkül, mert igazából az okozza a problémát.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.12.21. 22:58  Hozzászólás
  •   279   
Avatar

rendszer admin
 
A Felajánlási oldalon volt egy kis logikai probléma.
Ugyanis, ha valaki küldött egy új felajánlást, erről mindenki értesült, de nem láthatta, ha még nem volt engedélyezve.
Javítva!
A felhasználóknak az értesítés csak akkor megy ki új felajánlásról, ha az a felajánlás már engedélyezve van. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2015.10.17. 09:41  Hozzászólás
  •   277   
Avatar

rendszer admin
 
Többen jelezték, hogy a fórumon az egér használata közben rendszeresen "belefutnak" a menüsorba, ahol egyből megjelennek ilyenkor a felugró lapok.

Próbaképpen a menüsor így legfelül lett elhelyezve.
Ha mindenkinek megfelel, így marad. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.09.06. 17:06  Hozzászólás
  •   276   
Avatar

---
 
Előhozakodok azon korábbi javaslatommal is ismét, hogy a "troll" és azzá alakult topic nem kellene, hogy az aktív témák legelején álljanak.
Pl. Mondom a magamét. Nem jó reklám, engem kifejezetten zavarnak. Azt sem igazán értem, miért kell ezeket tükrözni pepitába újabb topicban?
 


  2015.08.02. 20:45  Hozzászólás  Válasz Siculo (274) hsz.-re     Olvasás  
  •   275   
Avatar

moderátor
 
A műtét sikerült! :)

Viszont ha mikor rákattintottál az állomány hozzáadására, visszagörgetsz a lap aljára, és rákattintasz a beillesztés a hozzászólásba gombra, akkor szebb lesz. Természetesen a kurzort oda kell tenned, ahová a hozzászólásban a képet szeretnéd. Ellenkező esetben másolgathatod a kódot.

Ha több képet is szeretnél feltölteni, javaslom a galéria használatát, ott gyorsabb a feltöltés, és beilleszteni is jobb, akár később is. Ha segítségre van szükséged, szólj!
 


  2015.08.02. 20:37  Hozzászólás
  •   274   
Avatar

---
 
.hjhjhjhjhjhjh ez csak próba


DSCF4248.JPG
------------------------
Megtekintve 17172 alkalommal.

 


Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég