Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
  2015.08.08. 15:34  Hozzászólás  Válasz wogboy (619) hsz.-re     Olvasás  
  •   624   


---
 
Tom, tényleg hagyjuk. Én nem akarok róla beszélni. Beszélnek a tények. Valószínű a hír nem Ausztrál hír - mert nem az. Ennél többet nem tudok, és nem is akarok mondani, sem írni, sem szóba hozni. Persze a hír előtt gondosan ott a reklám, Mindegy milyen hír, aki fizeti a cigányt, az rendeli a muzsikát. Ez is jellemző.

[url]http://index.hu/belfold/2015/08/07/ujraelesztes_kozben_raboltak_ki_a_mentoket_budapesten/[/url]
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.08. 13:04  Hozzászólás
  •   623   
Avatar

---
 
Van neki egy keményvas magja, az kapaszkodik a fémcövekbe! :-D

Kép

Így jobban látható, a működése! :-D

Kép

Kép

Kép

Kép

.. és ma kész lett az elsőszint is a földhöz! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:59  Hozzászólás
  •   622   
Avatar

---
 
A vasárnapi reggeli látvány lehet majd, és a megmaradt két pallós kifutó! :-D

Kép

Ezt még nem mutathattam, mert ezzel lehet kihúzni, a földbevert vas cölöpöt! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:55  Hozzászólás  Válasz Spoli (607) hsz.-re     Olvasás  
  •   621   
Avatar

---
 
spoli

"Tom, szép szombatot, Hajrá, a célegyenesben vagy!"

Köszönöm, holnap reggel hozzák a másik három köbmétert, és a vasárnapot nem a templomba menéssel kezdem el, hanem a lapát, és talicska társasága adja csak számomra a szépet! :-D

A földmunkának látom a végét, de még sok tervem van, amit szeretnék is elvégezni!

Legyen szép napod, és majd olvasom, milyen is lett? :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:54  Hozzászólás
  •   620   
Avatar

---
 
A börtönlakók álma! :-D

Kép

Hasznos tudása van, és szeretek is vele dolgozni! Ott látható egy nagyméretű kombinált fogó is, azt itt a kerítésépítőknek ajánlják! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:51  Hozzászólás  Válasz Spoli (605) hsz.-re     Olvasás  
  •   619   
Avatar

---
 
spoli

"Tom, ezt a szemetelést, és a trehányságot, és nemtörődömséget hagyjuk, azért, mert ez nem az a téma, ahol a társadalom problémáit taglalnánk. "

Azért ennyire ne legyünk már törvénytisztelők, mert ez is része a mi beszélgetésünknek, és pár mondatért, nehogy már átköltözzünk egy másik topikba! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:50  Hozzászólás
  •   618   
Avatar

---
 
Ez ma érkezett meg hozzánk, mert az itteni gumtree-n, ingyen találtam rá, és annyit nekem is megért, hogy elhoztam! :-D

Kép

Ehhez is lett egy történetem, mert egy 80 év körüli öregaszonytól hoztam el, aki úgy ragaszkodik a volt férje után ottmaradt szerszámok megtartásához, hogy nem tudtam felfogni! :-D

Volt ott ásó, kapa, és csákány, de félcentis rozsdával, és amikor mondtam neki, ezek is kívánják a munkát, akkor csak annyit mondott: a férjem használta! Volt egy egy méter nyolvancentis keresztvágó fűrész is - amire megfájdult a fejem -, de azt a vörös hadsereg már megkezdte, de az is emlék volt! Az öregasszony az öregek házába készül, és akkor majd kikerül a szemétre! :-D

Ma nem hozták a földet, és akkor nekiálltam az első szint, kötartó szegélyének! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:39  Hozzászólás  Válasz Spoli (604) hsz.-re     Olvasás  
  •   617   
Avatar

---
 
spoli

"Elmegy ide még három köbméter is, mert a nedvességtől - a levegőétől - meg a saját súlyától megül, a növények is tömörítik, úgyhogy lesz ahol pótolni kell. "

Nem kap többet, és ossza be! :-D

Méterre lemértem és pont a 2/3-a lett kész a három köbméterrel, és ezt a szintet tudom tartani a két köbméterrel is!

Amire gondolsz, az majd lesz, és most nincs ilyen gondom! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:39  Hozzászólás
  •   616   
Avatar

---
 
A mai téli napsütés! :-D

Kép

Ma ezt is használtam, és használva jut eszembe a volt házunk, ahol még ezt sem tehettem meg! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:36  Hozzászólás  Válasz Spoli (603) hsz.-re     Olvasás  
  •   615   
Avatar

---
 
spoli

"Ohhh... jeee..."

Álmodik a szegénység! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:35  Hozzászólás
  •   614   
Avatar

---
 
Aszondi, az öreg Szondi! :-D

Kép

Ide tettem, és majd látjuk, hogy mennyire meleg, a meleg? :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:33  Hozzászólás  Válasz Spoli (602) hsz.-re     Olvasás  
  •   613   
Avatar

---
 
spoli

"Nagyon komoly, nagyon komolyan alakul."

Köszönöm, és ma csak egy kicsit haladtam, mert adódott más munkám! :-D

"Lassan kész is van, bár mindig van rajta igazítani való, de ez már készen van, rajta a termőföld."

Még elég sok a tennivalóm, mert kell majd egy borítás is a kertszalagra, mert ha a possum megérzi a zöld illatott, akkor egy éjszaka lelegelhet mindent! Dróthálos borítást tervezek rá, mert azt nem rágja szét ez az állatka! :-D

https://www.google.com.au/search?q=possum&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CI8BEIkeahUKEwjMvZCmrJnHAhWlKKYKHUYmAhQ&biw=1344&bih=709 
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:32  Hozzászólás
  •   612   
Avatar

---
 
Egy pár összetolást újra kellett társítani, mire így kész lett! :-D

Kép

Rákerült a pelenka is, és a lényeg ezután jött! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:29  Hozzászólás  Válasz Spoli (601) hsz.-re     Olvasás  
  •   611   
Avatar

---
 
spoli

"Igen, valóban durva meleg van, az a baj, hogy levegőtlen meleg, illetve, hogy a levegőben kevés az oxigén. De hát ez van."

Ilyen levegőtlen érzésem volt a Melbournei-i életem alatt, mert az is mérsékelt égövi, és a nyár száraz, a tél meg nedves! Nincs is kedvem oda visszamenni! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:28  Hozzászólás
  •   610   
Avatar

---
 
Eddig sikerült minden csatlakozás, csak ahogy fogyott az alkatrész, úgy jöttek elő a tévedéseim! :-D

Kép

Kitettem a napra, hátha akkor jobban sikerül a vége! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:24  Hozzászólás  Válasz Spoli (600) hsz.-re     Olvasás  
  •   609   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Nem, nem nálunk laknak, a szobájuk ugyan érintetlenül megvan, de mindkettőnek van saját otthona, és az ifjabbik nős is. "

Köszönöm a finomítást, és nálam ezt nem lehet leírni, mert van félév is, mire ideérnek a kölkeim! Ez van, és kifogásuk mindig adódik! :-D

" Az idősebbet nem tudom, lehet, hogy igen, csak nem mondja."

Ez jó, és a pozitív hozzáállásod is! :-D

"De ha itthon segíteni kell, akkor összefognak, vagy egyik, vagy másik, vagy mindkettő eljön, azt megcsinálják. "

Ezt jó olvasni, mert ez is ritka helyzet már! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.08. 12:23  Hozzászólás
  •   608   
Avatar

---
 
Ha már csak te volnál, akkor szabad az itthoni képeket is megmutatnom! :-D

Ma nem volt úgy eltervezve, ahogy sikerült, de így sem lett rossz!

Ma egy kicsit - de tényleg csak picit! - átnéztem a kacatjaimat, és ezek a golf ütők is terítékre kerültek! Egyszer, elmentem a szeméttelepre, és pakolom ki a trágyaszóróm, amikor odaállt mellém egy másik kocsi, és kidobott egy golfütős nagy zacsekot, és én, mint fúrkáló ember, rácsaptam, mert soha nem lehet tudni, mire lesz majd jó! :-D

Legfeljebb, levágom a fejüket, és majd jók lesznek növénytámasznak! :-D

Kép

Aztán a mai téli napunk is tudta a napsütést - egésznapra adódott -, és nekiálltam, a kínai melegház összerakásának! :-D

Ez a doboza!

Kép

Kipakoltam a kellékeket - aszonta, no tools! - és járt az agyam, mint a ringlispil, mert a vele adott rajz, elég zilált volt! :-D

Kép

... és elkezdődött a futam!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 22:26  Hozzászólás
  •   607   


---
 
Tom, szép szombatot, Hajrá, a célegyenesben vagy!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.07. 22:25  Hozzászólás  Válasz Klenhaser (581) hsz.-re     Olvasás  
  •   606   


---
 
Szervusz Klenhaser!

Jó Egészséget! Engem kifejezetten feldob, és szórakoztat, amikor látom, hogy lépésről lépésre a semmiből, ötletekkel, és kitartó, kemény munkával miként lesz otthon. Biztos téged is, de abszolute elfogadom, hogy ez neked már sok, megértem, nem vagyunk egyformák. Jó Egészséget!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.07. 22:23  Hozzászólás  Válasz wogboy (585) hsz.-re     Olvasás  
  •   605   


---
 
Tom, ezt a szemetelést, és a trehányságot, és nemtörődömséget hagyjuk, azért, mert ez nem az a téma, ahol a társadalom problémáit taglalnánk. Hagyjuk, szóba hoztam, kár volt, tegyünk rá pontot. Örülök, hogy felétek sokkal jobban vigyáznak a környezetükre.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.07. 22:20  Hozzászólás  Válasz wogboy (592) hsz.-re     Olvasás  
  •   604   


---
 
Elmegy ide még három köbméter is, mert a nedvességtől - a levegőétől - meg a saját súlyától megül, a növények is tömörítik, úgyhogy lesz ahol pótolni kell. De ez már ottmarad, ez nagyon jó!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.07. 22:17  Hozzászólás  Válasz wogboy (599) hsz.-re     Olvasás  
  •   603   


---
 
Ohhh... jeee...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.07. 22:17  Hozzászólás  Válasz wogboy (597) hsz.-re     Olvasás  
  •   602   


---
 
Nagyon komoly, nagyon komolyan alakul. Lassan kész is van, bár mindig van rajta igazítani való, de ez már készen van, rajta a termőföld.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.07. 22:15  Hozzászólás  Válasz wogboy (598) hsz.-re     Olvasás  
  •   601   


---
 
Igen, valóban durva meleg van, az a baj, hogy levegőtlen meleg, illetve, hogy a levegőben kevés az oxigén. De hát ez van.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.07. 22:14  Hozzászólás  Válasz wogboy (583) hsz.-re     Olvasás  
  •   600   


---
 
Szia Tom!

Nem, nem nálunk laknak, a szobájuk ugyan érintetlenül megvan, de mindkettőnek van saját otthona, és az ifjabbik nős is. Az idősebbet nem tudom, lehet, hogy igen, csak nem mondja. Nem faggatózom. Melóznak, nap - mind nap, ahogy másnak is kell. De ha itthon segíteni kell, akkor összefognak, vagy egyik, vagy másik, vagy mindkettő eljön, azt megcsinálják. Emelni - mármint nehezet, 50 kiló felettit - nem engednek, és hát felmászni sem sehova, azt tudják, hogy a fejsérülés miatt életveszélyes. A nagy ablakokat megpucolják évente kétszer, nem engednek a párkányra kiállni. Kéthetente általában benéznek, mi a pálya, van-e mit odébbtenni, vagy csak beköszönni. Nyilván nem baszogatom őket minden szarral, de rizikózni nem engednek, meg hát persze az Édesanyjukat sem. Valahogy megoldják. Nyilván, ha kell, hát én is megyek, aztán segítek. És van sok minden, amit tudok, néha csak annyi, hogy várok 4 órát a lakásban a kéményseprőre, mert ellenőrzi a kéményeket, és csak annyit ír, hogy 8-12 között. (Hogy az anyját b@ meg..) Szóval így.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




  2015.08.07. 10:14  Hozzászólás
  •   598   
Avatar

---
 
Meghosszabbítja a hőség miatt elrendelt figyelmeztetést és ezzel együtt a szintjét másodfokúról harmadfokúra, hőségriasztásról hőségriadóra emeli az országos tisztifőorvos. Péntektől tovább fokozódik a hőség. Az Országos Közegészségügyi Központ ajánlását figyelembe véve a korábban kiadott hőségriasztást péntektől harmadfokúra, hőségriadóra emeli az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ), ezzel együtt augusztus 11-éig, kedd éjfélig meg is hosszabbítják azt. Péntektől tovább fokozódik a hőség, a napi átlaghőmérséklet először az északnyugati megyékben, később pedig már máshol is elérheti és tartósan meghaladhatja a 27 Celsius-fokot. Összességében az elkövetkező napokban az országban száraz idő ígérkezik. (MTI)

Nálunk meg azért van hideg, mert Európába meleg van, és ez mindig így volt! :-D

A tavalyi tél alig volt hideg, az idei meg annak a többszösse! Ez azt jelenti, a reggel, és az este elbírjuk a hosszú nadrágot, és ez már több hete tart! :-D
Csak jön a kibaxott jégkorszak? :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 09:34  Hozzászólás
  •   597   
Avatar

---
 
Készül a jövő heti munka! :-D

Kép

Ennyi lett a második szint! :-D

Kép

Vacsorázik a talicska! :-D

Kép

Az etetés módja! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 09:31  Hozzászólás
  •   596   
Avatar

---
 
Ezt a szintet is tudta a motoros! :-D

Kép

A szerkenytyű! :-D

Kép

Meg kellett vasalni az átjárót, mert a sok átkocogás által szétnyomódhatna! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 09:23  Hozzászólás
  •   595   
Avatar

---
 
A lapátforma! :-D

Kép

Ennyit tudott a három köbméter! :-D

Kép

Az egyharmad maradt csak, és már van annyi, ha holnap tavaszodna, akkor már van hova palántázni! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 09:19  Hozzászólás
  •   594   
Avatar

---
 
Még egy forduló! :-D

Kép

A mai utolsó...

Kép

Ennyi lett a három köbméter! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 09:16  Hozzászólás
  •   593   
Avatar

---
 
Alakul, mint púpos gyerek, a prés alatt! :-D

Kép

Fogyott is a három köbméter! :-D

Kép

Ez volt a maximum elvárás a lapáttól! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 09:13  Hozzászólás
  •   592   
Avatar

---
 
Itt is látható a szint, és az elvárás, ezt motor nélkül nem lehetett volna a 150 perces munka! :-D

Kép

Ami fekete, az a cél! :-D

Kép

A 100-150 mm. volt a cél, és így is csak 2/3-a lett kész! Még kell majd min. két köbméter föld! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 09:08  Hozzászólás
  •   591   
Avatar

---
 
Ez az adag volt kb. annyi - súlyban -, mint a féltalicskás kövek hordása! :-D

Kép

Ez volt az irány, és csak tartani kellett a talicskát, az elektromos motor hajtotta a kereket! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 09:04  Hozzászólás
  •   590   
Avatar

---
 
120 literes a teknő, és ennyivel szépen feljött a talicska, és elismerve, enélkül az üres talicska is siker! :-D

Kép

Hét ilyen lapát anyagot volt képes elnyelni a teknő! :-D

Kép

Nem tudom, hányat fordultam, de a négy perces fordulót tudtam! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 08:59  Hozzászólás  Válasz Klenhaser (581) hsz.-re     Olvasás  
  •   589   
Avatar

---
 
Szia Klenhaser !

"Köszönöm, hogy itt lehettem, de mint fentebb is írom, számomra nem érdekes, így SZEVASZTOK!"

Az csalódik, aki többre számít, mint amit kap! Ez a topik, az itteni élet nehézségeit, és sikereit is képes volt eddig is bemutatni, és eddig nem volt ellenigény, a csak szépet mutatni! :-D

Sok szerencsét!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 08:53  Hozzászólás
  •   588   
Avatar

---
 
Adva a motoros igény ! :-D

Kép

Ember legyen a talpán, aki talicskát tolva, letudja küzdeni, ezt az emelkedőt! Ott az ideiglenes átkelő hely, és a fej magasság igaz! :-D

Kép

A kert támadási pontja! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 08:48  Hozzászólás
  •   587   
Avatar

---
 
.. és egy kis hazai, mert ez is ausztrál életkép! :-D

Megjött a ma kifizetett föld, és már be is talicskáztam a helyére! :-D

Kép

Három köbméter....

Kép

.. és a nagy segítség, és most a töltőn pihen, mert nem tudni, mikor kell megint, és kibírta a mai földhordást! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 08:43  Hozzászólás
  •   586   
Avatar

---
 
Ez is piros, és ....! :-D

Kép

Ilyen ragadózokkal tele volt a telkünk, amikor még álltak a fák, de most nem látok egyet sem! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.07. 08:39  Hozzászólás  Válasz Spoli (577) hsz.-re     Olvasás  
  •   585   
Avatar

---
 
spoli

" Mint nálunk voltak az erdei források, mielőtt az erdőt is nem szarták tele az öntudatos választópolgárok."

Ezt már nem láttam, mert időben leléptem! A 2001-es otthoni utamon sokszor láttam ideiglenes szemétlerakókat, és a szél által szétszórt szemetet is! Egy szegedi haver akkor mesélte, kivitt egy lyukas fémhordót az ideiglenes szemétlerakóba, és mire megfordult a kocsival, a hordót már valaki el is vitte! :-D

"Mert nekik jogaik vannak."

Ez olyan, mint a házitakarítás, nem az ház - lakás - a tiszta, amelyiket mindennap felnyalják, hanem az, ahol vigyáznak a rendre, és mindenki átérzi a rendet! :-D

Itt még elég tiszta minden, és ha valaki lát egy matracot kidobva, hívják a tanácsot, és azok azonnal megszüntetik kezdődő szemétrakást! :-D

Az utcás képeimen, nem is látni szemetet! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.08.07. 08:37  Hozzászólás  Válasz Spoli (576) hsz.-re     Olvasás  
  •   583   
Avatar

---
 
Szia spoli!

" a fiaim bármiben segítenek, amiről úgy is úgy gondolják, hogy a faternak az macerás. "

Ha veled laknak, akkor megértve, de nálam most fejezte be a kölök az egyetemet, és még mindig sok a tennivalója, és ha csak öt percre is lakik, hetek múlnak el, ha látom! :-D

"De azért azt, hogy kis bisz-basz képet faragjanak nekem egy nagy szarból, hogy utána kis szarom legyen, na avval nem baszogatom őket, mert megtennék ugyan, de részemről lenne az illetlenség."

Akkor egyezkedjünk, küld át emilben, és majd én megfaragom! Ha nem is azonnal, de napok kérdése lehet csak! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.08.06. 21:47  Hozzászólás
  •   580   


---
 
Szép és eredményes napot kívánok, hajrá!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.06. 21:37  Hozzászólás  Válasz Siculo (566) hsz.-re     Olvasás  
  •   579   


---
 
Fasza! Hungarosiculo, ezek jó képek, mint szokott! Menni fog ez!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.06. 21:35  Hozzászólás  Válasz wogboy (572) hsz.-re     Olvasás  
  •   578   


---
 
Látom én, és értem én ennek a melónak szinte minden fázisát! Nem véletlenül mondom, hogy új honfoglalás.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.06. 21:34  Hozzászólás  Válasz wogboy (575) hsz.-re     Olvasás  
  •   577   


---
 
Kedves ez a patak. Tisztavizű, és hidegvizű. Mint nálunk voltak az erdei források, mielőtt az erdőt is nem szarták tele az öntudatos választópolgárok. Mert nekik jogaik vannak. Ha szarni vagy sittet szórni akarnak, hát ők szarnak-hugyoznak, sőt sittet, gumit, mocskot szórnak, mert ők magyar választópolgárok, nagy öntudattal, és egóval.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.06. 21:32  Hozzászólás  Válasz wogboy (569) hsz.-re     Olvasás  
  •   576   


---
 
Tom, a fiaim bármiben segítenek, amiről úgy is úgy gondolják, hogy a faternak az macerás. Kérés nélkül. Festésnél a kétmázsás szekrény, vagy ha beáll a derekam a kertet felásni, vagy a nagy ablakokat megpucolni - mióta a taxissal szétzúzattam a fejem, azóta a létra nekem veszélyes, nincs sok iránytévesztésem, csak kb. 10 centi, de az egy létrafoknál végzetes - szóval nincs olyan dolog, amiben ha szükség van rá, ne segítenének, sokszor kérés nélkül is.
De azért azt, hogy kis bisz-basz képet faragjanak nekem egy nagy szarból, hogy utána kis szarom legyen, na avval nem baszogatom őket, mert megtennék ugyan, de részemről lenne az illetlenség.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.06. 09:44  Hozzászólás
  •   575   
Avatar

---
 
Kis vízcsorgás az út jobboldalán! Eredeti hegyi hidegvíz! :-D

Kép

Az út baloldala, ill. arra indultunk haza! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.06. 09:42  Hozzászólás  Válasz Siculo (566) hsz.-re     Olvasás  
  •   574   
Avatar

---
 
Szia Lavi!

"Majd reagálok a képekre, most még próbálgatom a képfelrakást."

Ügyes vagy! :-D

Érdekesek ezek a képek, mert itt ilyet látni nincs szerencsém! :-D

Éppen tegnap láttam egy kiugró sziklát, és mondtam is, ha ez Európában lenne, akkor már ott vár is lehetne! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron