Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
  2015.08.16. 16:46  Hozzászólás  Válasz pipi32 (872) hsz.-re     Olvasás  
  •   875   
Avatar

terra alapító
 
Ha nem tudjátok eldönteni, akkor legyen az Ausztrál téma, egy Máltai - ugye Máltai? -, meg egy egyéb. Máris nem kell a címeken szórakozni :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/






  2015.08.16. 15:35  Hozzászólás  Válasz tgwh (853) hsz.-re     Olvasás  
  •   872   


---
 
" ha szét akarjátok cincálni."

Esetleg azt meg tudod mondani, hogy kik akarják szét cincálni?

Szerinted rendjén van az, hogy szinte minden nap más és más a címe a topiknak?

Privit nem kaptam!!
 


  2015.08.16. 14:38  Hozzászólás  Válasz Siculo (869) hsz.-re     Olvasás  
  •   871   


---
 
Valóban varázslatos világ. Costa Rica- Panama, sőt, még Nicaragua is... Én ezt a madarat látom a "jelképüknek", ez nem az én képem, ezt Jr. I. "lőtte":

BN11974_27.jpg
------------------------
Megtekintve 8497 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)






  2015.08.16. 14:05  Hozzászólás  Válasz Siculo (862) hsz.-re     Olvasás  
  •   868   


---
 
Ez a busz konkrétan 2000-ben lett lefényképezve..
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.16. 14:05  Hozzászólás  Válasz Spoli (864) hsz.-re     Olvasás  
  •   867   
Avatar

---
 
"az alkalmanként száznál is több embernek a figyelme, "

.
Ez így van.......
 


  2015.08.16. 14:04  Hozzászólás  Válasz Siculo (863) hsz.-re     Olvasás  
  •   866   


---
 
Több, mint 10 éve Hungarosiculo.. Jr. I. többet járt arra, hónapokat, én csak pár hetet...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.16. 14:04  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (855) hsz.-re     Olvasás  
  •   865   
Avatar

terra alapító
 
Izé, lehet az akár két fő is technikailag, próbáltam.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.08.16. 14:03  Hozzászólás
  •   864   


---
 
Két dolgot mindenképpen szeretnék leírni, bár amit írok, ha úgy tetszik egyéni szociális probléma, avagy vélemény.

Mindenképpen szeretném a köszönetemet leírni azoknak az embereknek, akik megtisztelnek engem, és a topiktársakat avval, hogy a képeket, és a hozzá tartozó pár sort megnézik, és elolvassák. Ez az érdeklődés megtisztelő, és valóban, sokszor egy megfontoltabb fórumozásra késztet. Úgy vélem nagyon helyesen.

Tisztelettel megköszönöm magát a felületet, és annak a lehetőségeit, amelyet a magam részéről kifogástalannak találok, és jól tudok használni. Az alapítók, és az adminok, illetve a moderátor segítsége is megtisztelő, mi itt newcomerek vagyunk, ki-mindenki cipelve a hátán a hányattatásait. Nekem a magam részéről nincs igényem - sőt - semmi zárt vagy rejtett csoportra, sokkal többet jelent annak az alkalmanként száznál is több embernek a figyelme, akik egy-egy képre időt szánnak. Mert ők a legnagyobb ajándékot adják, az idejüket, a saját életükből egy darabot, amit soha, senkitől nem kaphatnak vissza.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)






  2015.08.16. 13:51  Hozzászólás  Válasz Spoli (860) hsz.-re     Olvasás  
  •   861   


---
 
Igazából hajnalban ismerünk egymásra az Óceánnal.
Nincs bennünk sem szép, sem jó, sem vonzó, valahol félelmetesek, valami nagyon messziről jövő régi ismerősök vagyunk, akiket a sors egyidőben sodort egy helyre.
És ez jó. Mert mindketten tudjuk, hogy ha leszakad rólunk az éjszaka dermedt mocska, és hidege, ragyogni fogunk.
Ha csak pár órát, akkor is.
Pár óra az élet, amit a Nappal töltünk, de ez elég ahhoz, hogy másnap felébredjünk.
A Hajnali Óceán.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.16. 13:47  Hozzászólás
  •   860   


---
 
És ez is Costa Rica.. Ezekről a képekről mindig az Omega Hajnali Óceán c. nótája jut eszembe... Persze ez nem hajnal itt, de az Óceán a Pacific.. És az felűlmúlhatatlan, egyben félelmetes, és egyben káprázatos... Többször találkoztunk, volt, hogy símogatott, volt, hogy földhöz csapott, volt, hogy egész egyszerűen félt tőle az ember, és volt, hogy hívogató volt, és varázslatos.. A Pacific ilyen (is)

IMG_5070.JPG
------------------------
Megtekintve 8778 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.16. 13:36  Hozzászólás
  •   859   


---
 
Hoztam Kanada helyett képet Costa Ricából.. Ez is saját kép, családi... Egy kis fürdőzés, ilyenkor nyáron jól mutat..
IMG_5102.JPG
------------------------
Megtekintve 8802 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.16. 13:24  Hozzászólás  Válasz Spoli (857) hsz.-re     Olvasás  
  •   858   


---
 
Nos, valóban, valószínű a kép volt hibás, amit feltöltöttem volna. Ez egy kanadai iskolabusz, de azt hiszem, hogy a többi kanadai kép nem komfort, azok nem fognak menni.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.16. 13:22  Hozzászólás
  •   857   


---
 
sulib.jpg
------------------------
Megtekintve 8864 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




  2015.08.16. 13:17  Hozzászólás  Válasz pipi32 (852) hsz.-re     Olvasás  
  •   855   
Avatar

rendszer admin
 
Egy témát csak a Moderátor zárhat le kellő indokkal!
Egy témát nem lehet felhasználói csoportokra osztani, ki látja - ki nem, és/vagy ki tud írni bele, ki nem tud.

Ez csak úgy oldható meg, ha létre hoztok egy csoportot (legalább 10 fő), és akkor el lehet dönteni azt is, hogy ki a csoport tagja.
Egy csoport lehet nyilvános (mint maga a fórum), lehet zárt (csak tagoknak - de meg lehet határozni azoknak a körét, akik egyáltalán láthatják), vagy rejtett (amikor csak a csoport tagjai láthatják, olvashatják, hozzászólhatnak a csoport témáiba).

Bár én nem tartom célszerűnek ide csoportot létrehozni ezért a témáért. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.08.16. 13:15  Hozzászólás
  •   854   


---
 
Valami nekem nem sikerül, sorry, ez technikai hozzászólás csupán.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.16. 12:31  Hozzászólás  Válasz pipi32 (852) hsz.-re     Olvasás  
  •   853   
Avatar

terra alapító
 
Lehet új témát is nyitni, ha szét akarjátok cincálni.

Írtam Nekd egy privát üzenetet.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.08.16. 12:22  Hozzászólás  Válasz wogboy (846) hsz.-re     Olvasás  
  •   852   


---
 
Látom minden nap megváltozik a topik címe, rendszerint a te kérésedre, ebből azt a következtetést vonnom le, hogy bizonytalan vagy a topikod címét illetőleg.

Én azt tenném a helyedben, hogy meghirdetnék egy castingot, ahol mindenki elő állhatna egy topik címmel, majd a javasoltak közül egy három tagú "bizottság", Siculo, Ragadozo, wogboy döntene, ill. választana egy megfelelő címet.

Az én javaslatom a következő:

Wogboy topikja - képekkel, történetekkel.

Persze, tudatnám azt is valahogy, hogy ez a topik politika és személyeskedés mentes.

Még elmondom azoknak akik nem tudják, hogy egy topik nem attól érdekes, pörgős, hogy mi a topik címe, hanem a tartalomtól és ennek a topiknak majdnem kiváló a tartalma.

Ja, még valami, ha esetleg irritál, hogy "mindenféle" emberek olvassák, netán írnak a topikba, tedd zárttá, csak a meghívottaknak legyen látható.
 


  2015.08.16. 11:20  Hozzászólás  Válasz wogboy (846) hsz.-re     Olvasás  
  •   851   
Avatar

---
 
"Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! "

Támogatom: mert emlékeztet az origora ahonnan majdnem mindannyian jöttünk.


Az úti kaputok a mi jelenünk.

Icikáról valami hír?
 


  2015.08.16. 11:09  Hozzászólás  Válasz Spoli (849) hsz.-re     Olvasás  
  •   850   


---
 
Valahol még megkeresem Kanadát.. Most nem találom. Pedig elég nagy ország, hova a csodába keverhettem el...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.16. 11:08  Hozzászólás  Válasz wogboy (846) hsz.-re     Olvasás  
  •   849   


---
 
Tom, nekem jó így is, jó volt eddig is, no problemo...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




  2015.08.16. 07:18  Hozzászólás
  •   847   


---
 
Kép
Fekete róka

Kép
Fekete medve

Kép
Alaszkai vadlazac

Kép
Az Egyesült Államok nemzeti jelképe, a fehérfejű rétisas
 


  2015.08.16. 04:54  Hozzászólás
  •   846   
Avatar

---
 
Szia spoli, és Lavi!

Mi lenne, ha megváltoztnám a topik címét a régi vágásúra, és a neve lenne: Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van!

Ezzel belefér a Lavi képei, és a spoli ügyeskedései is! Nem kell nekem sem az Ausztrália, sem a wogboy, talicskás tologató szándékát is bemutató névszándék! :-D

Ezt szeretném majd megírni a modiknak, mert ami itt kívánságokként megjelent, az nem az én szándékom szerint történt!

Egyenlőre ennyit, és majd olvasom a véleményeteket! Úgyis hárman volnánk, és nekem így is jó lenne! :-D

Lavinak, a volt mi útadónk! :-D

Kép

Kép

A kiszámolt összeg útja! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.15. 21:37  Hozzászólás  Válasz Spoli (843) hsz.-re     Olvasás  
  •   845   


---
 
Ah so.. És a duplázásért bocsának, valamit elizéltem, de nem javítom már, mert csak tovább rontanám...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 21:36  Hozzászólás  Válasz Siculo (841) hsz.-re     Olvasás  
  •   844   


---
 
Hát Hungarosiculo, én mára lelépek, holnap lehet - ha időm engedi - képügyben elugrunk egy kicsit távolabb, akár Indokínába, akár a Szaharába, de azt hiszem még Kanadát részesítem majd először előnyben. Még nem tudom. Oszt reméljük Tom is meggondolja majd magát, és megmutatja, hogy mire is jutott azóta a birodalmában.
Jó bulitimeot!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 21:20  Hozzászólás  Válasz Siculo (841) hsz.-re     Olvasás  
  •   843   


---
 
Csak eszembe jutott, hogy van egy másik képem is a Finisterre Faro-ról, amin rajta van az El Camino jelképe is. Valahol még kihívás ma is, de nem a 900 kilométer. Az ember tudja kezelni a "challengeket"...

Fisterra_Faro.jpg
------------------------
Megtekintve 9380 alkalommal.

Fisterra_Faro.jpg
------------------------
Megtekintve 9380 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 21:13  Hozzászólás  Válasz Siculo (841) hsz.-re     Olvasás  
  •   842   


---
 
Igen, Hungarosiculo, emlékszem arra a kis hídra, egésuzen fatasztikusan finom ívű híd, és meséltél róla!
A víztároló illetve a völgyzárógát gigantikus, esetünkben szó nincs ekkora monumentális létesítményről. Ez egészen emberi léptékű, bár nem játék, és veszélyes, mert hát a víz nagy tömegű az emberhez képest, nagyon nagy. De fényévnyire van méretekben a völgyzáró gát gigantikumától!

DSCN5338.JPG
------------------------
Megtekintve 9380 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 20:53  Hozzászólás  Válasz Spoli (838) hsz.-re     Olvasás  
  •   841   
Avatar

---
 
Értem,nézem és figyelem.

Egy ilyesmi nálunk is van.

A Ponte Chiaramonte történetét meséltem?

Ez egy középkori híd, kb. 800-850 éves és a Chiaramonte hercegek emelték Caccamoban.

A 90-es évekig állt: íme az archív képei a csodás középkori ível hídról:
[url]https://www.google.hu/search?newwindow=1&rlz=1C1OPRB_enHU576HU583&espv=2&biw=1024&bih=643&tbm=isch&sa=1&q=Caccamo+Ponte+Chiaramontano&oq=Caccamo+Ponte+Chiaramontano&gs_l=img.3...32873.39142.0.39796.15.14.1.0.0.0.204.1345.10j3j1.14.0....0...1c.1.64.img..15.0.0.K3azivC4AjM#imgdii=2xXSDGZ6uUjXKM%3A%3B2xXSDGZ6uUjXKM%3A%3BSdKfRcqsscas_M%3A&imgrc=2xXSDGZ6uUjXKM%3A[/url]

Ma már mélyen, lenn a mélységben víz borítja, mert Caccamo kis folyócskájára, lenn a mély sziklahasadékban völgyzárógátat építettek a 90-es években. Ma már a CHoiaramonte hercegek kecses hídja lenn van a víz mélyén.

Íme, Caccamo völgyzáró gátja és a felduzzasztott tó.


DSCF0180.JPG
Caccamo hercegi vára
Megtekintve 9415 alkalommal.

DSCF0448.JPG
------------------------
Megtekintve 9415 alkalommal.

DSCF0462.JPG
------------------------
Megtekintve 9415 alkalommal.

DSCF0469.JPG
------------------------
Megtekintve 9415 alkalommal.

DSCF0464.JPG
Az így keletkezett tó mélységes mélyén a Chiaramonte híd
Megtekintve 9415 alkalommal.

DSCF0451.JPG
A szurdok
Megtekintve 9415 alkalommal.

DSCF0447.JPG
Lent a mélységbe nézve
Megtekintve 9415 alkalommal.

 


  2015.08.15. 15:17  Hozzászólás  Válasz Spoli (838) hsz.-re     Olvasás  
  •   840   


---
 
Kicsit nehéz érzékeltetni, de a Kvassay-nál a Nagy Duna általában 4-5 méterrel magasabb a Kis Dunánál, míg Tassnál az alábbi képen láthatóan a Kis Duna szintje magasabb a Nagy Dunáénál... (átlagos esetben persze, nem árvízi helyzetnél) Árvizi helyzetnél extrém esetben a Nagy Duna szintje 9-10 métert is emelkedhet...

DSCN5331.JPG
------------------------
Megtekintve 9446 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 15:08  Hozzászólás  Válasz Siculo (834) hsz.-re     Olvasás  
  •   839   


---
 
Kedvelem a világítótornyokat.. Alkalmanként "hozok" is egyet-egyet. Most viszont "tormázni" megyek. Mondjuk mérsékelt lelkesedéssel, 40 fok van, a levegő páratartalma vagy 80 fok, de hát nem lehet leállni, muszáj az oviba bejárni....
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 15:04  Hozzászólás  Válasz Siculo (836) hsz.-re     Olvasás  
  •   838   


---
 
A felső képen a Kvassay zsilip, az alsó képen a Tass-nál lévő zsilip látható. A Kvassay zsilip az északi részen zárja le a Ráckevei Duna-ágat, a Tassnál lévő zsilip a déli részen zárja a Kis-Dunát. Az északi részen a Nagy Duna a magasabb szintű, a déli részen már a Kis-Duna. A Kvassay zsilip úgy 1904 körül épült, a mai formájában egyfelől hajózózsilip, másfelől mellette közvetlenül egy vízáteresztő turbinás zsilip van. Lényegében a Kvassay zsilip a Csepel sziget északi csúcsa, a Tassi zsilip a Csepel sziget déli csúcsánál van.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 14:59  Hozzászólás  Válasz Siculo (833) hsz.-re     Olvasás  
  •   837   


---
 
Nem, Hungarosiculo, nem jártam arra. Megfordult a fejemben a gondolat, de inkább a sportértéke, mint a spirituális mivolta miatt. Könnyű kiszámolni, hogy a 900 km-t 30 nap alatt úgy lehet megtenni, ha naponta 30 km-t mégy átlagosan. Csak úgy kíváncsiságból elkezdtem rá tréningezni kicsit, mert azért ez tréning és monotónia tűrés nélkül nem megy. Úgy már a napi 10 km abszolválásánál tartottam - persze nem hegyen, de hátizsákkal - amikor egy autó rámdudált, én ugrottam ijedtemben, és a vádlimban részleges izomszakadás lett. Hat hét alatt jött rendbe, utána újra elkezdtem a tréningeket, de kb. 10 km után úgy felsavasodik, és keményedik a szakadt rész, hogy le kell állnom, mert újra szakadni fog. Így hát letettem a 900 km.-es projektről. Kevesebb talán egyszer majd összejön belőle.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




  2015.08.15. 14:23  Hozzászólás  Válasz Spoli (829) hsz.-re     Olvasás  
  •   835   
Avatar

---
 
Ez az ezüst sirály, Spoli.

A linkben meg Ausztrália sirályfajai: [url]http://carolinabirds.org/HTML/AU_Gull.htm[/url]
 


  2015.08.15. 14:20  Hozzászólás  Válasz Spoli (832) hsz.-re     Olvasás  
  •   834   
Avatar

---
 
Spoli,

Mint tudod kis félszigetünk végében nekünk is van egy vén, elvadult olajligetünk, onnan emelkedik a sziklaszirt föré az El Faro (a kis világítótornya) Milazzonak.

Néhány régebbi és új kép a milazzoi El Faro-ról..... zöldül már az olajbogyó, másfél hónap és szüret.....

.


DSCF9506.JPG
Sicilia, Milazzo: az öreg olajligetből felbukkanó kis világítótorony
Megtekintve 9569 alkalommal.

DSCF9494.JPG
Milazzo: El Faro
Megtekintve 9569 alkalommal.

DSCF9493.JPG
Milazzo: El Faro
Megtekintve 9569 alkalommal.

DSCF9492.JPG
Milazzo: El Faro
Megtekintve 9569 alkalommal.

 


  2015.08.15. 14:13  Hozzászólás  Válasz Spoli (827) hsz.-re     Olvasás  
  •   833   
Avatar

---
 
Jó kép és hogy kötődsz a Santiago-i úthoz? Jártál arra? Esetleg spirituális okból?
 


  2015.08.15. 13:08  Hozzászólás
  •   832   


---
 
Oszt, hogy a topik címmel is harmonizáljunk kicsit.. :) Egy világítótorony, Green Cape Auszrália

Green Cape Australia.jpg
------------------------
Megtekintve 9715 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 12:56  Hozzászólás  Válasz Spoli (830) hsz.-re     Olvasás  
  •   831   


---
 
DSCN5313.JPG
------------------------
Megtekintve 9812 alkalommal.



De most egy kicsit becsukjuk a Kis Dunát - népszerűbb nevein - Soroksári Dunaág, vagy Ráckevei Dunaág - bár ez utóbbi a pontos, és helyes - a Kvassay-val felül , és Tassal - alul......

DSCN5339.JPG
------------------------
Megtekintve 9812 alkalommal.

DSCN5339.JPG
------------------------
Megtekintve 9812 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 12:48  Hozzászólás
  •   830   


---
 
Ezek meg a porontyok.. Na jó, lehet, hogy ma már nem azok, de vagy másfél hónapja azok voltak.. Oszt jól megszivatják a fényképezni vágyót, ugyanis szépen elballagnak a mutterjukkal a nád mellett, és a nád elég valószerűtlen visszatükröződése amatőr géppel, és hobbi módon elég furcsa fény és tükörjátékot ad, meg viszi a fókuszt.. De sebaj, azért lehet látni, hogy ők a porontyok...

DSCN5988.JPG
------------------------
Megtekintve 9867 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 12:40  Hozzászólás
  •   829   


---
 
Úgy egyébként - ha már a Kis - Duna - az ember fiától - na jó, nem, hanem mondjuk tőlem - megkérdezték volna, hogy milyen színű a sirány, kapásból rávágom, hogy a sirály fehér. Naná, tiszta fehér... No kérem nem. A sirályból van hundert und zwanzig, és történetesen én nem nagyon tudom melyik, melyik. Azt már tudom, hogy a fekete fejű - igen kérem, fekete fejű - és fekete szárnyú sirály danka sirány. De hogy őkelme (őkelmék) milyenek, hát azt nem... Ő sirály sirály, oszt kóc...
DSCN5285.JPG
------------------------
Megtekintve 9905 alkalommal.



Időnként felül egy oszlop tetejére, oszt onnan nézi a világot. Én is nézegettem őt, mit is csinál. Nagyjából a magam szintjén annyit láttam, hogy áll. Oszt kész. Nem dumál, nem kapkod, nem ugrál, látszólag semmit nem csinál. Ő ilyen..

DSCN6070.JPG
------------------------
Megtekintve 9905 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.15. 11:38  Hozzászólás  Válasz Spoli (827) hsz.-re     Olvasás  
  •   828   


---
 
Végül is miért ne lehetne a kezdete... Na jó, nem Santiago de Compostela a cél, hogy vizet lássunk. Elegendő a Kis-Duna, errefele, úgy középtájon... Ahol valaha Molnárok hajói álltak, és gabonát őröltek a Kis-Duna vizének erejével.. Még nem volt Kvassay, sem Tass, és még nem volt Erzsébetnél zárógát.. Működött is a tisztes ipar... Aztán ahogy a víz lelassult, hát az ipar is lelassult... Mindennek van ára, ez volt az ára annak, hogy nem voltak árvizek - errefele.. De visszaugorva a mába.. egy nás tájról idézve... "Pihen a komp, kikötötték.." - bár most épp a másik oldalon. Itt csak a régi hajó szomorkodik magában...

DSCN5294.JPG
------------------------
Megtekintve 10000 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.14. 22:20  Hozzászólás
  •   827   


---
 
Fisterra faro II.jpg
------------------------
Megtekintve 10044 alkalommal.




Fisterra Faro Az El Camino vége.. Vagy ha úgy tetszik, kezdete..
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.14. 12:45  Hozzászólás  Válasz pipi32 (825) hsz.-re     Olvasás  
  •   826   
Avatar

rendszer admin
 
Egyet értek, főleg az utolsó mondattal. :)

wogboy
Amíg reagálsz egy másik személy bármilyen írására, egyből adsz neki okot arra, hogy írjon, és amíg írsz te is bármit, addig neki is van miről írnia.
Ha nem foglalkozol vele, nem lesz miről írnia, és az esetleges ismételgetéseit mindenki meg fogja unni, egyedül marad (vagy keres mást).
Itt nyugodtan vagy normális körülmények között, és inkább azzal foglalkozzál, hogy folytatod azt, amit elkezdtél, mert megéri, egyre több ember nézeget be a témába.

Ha mégsem tudod megállni, és nem tudsz elszakadni azoktól a dolgoktól, légy szíves legalább ide ne hozzad!
Ha meg már kellően felhúztad magad, akkor gyere ide a fórumra, itt megpihenhetsz, megnyugodhatsz, rakosgassad a képeidet, mert jó nézni őket .... :)

Megjegyzem a téma címét én írtam át, jó ötletnek tűnt ..... ;)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég