Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
  2015.08.27. 21:34  Hozzászólás  Válasz wogboy (1124) hsz.-re     Olvasás  
  •   1129   


---
 
A tenger, és az Óceán egész egyszerűen megunhatatlan, és mindig egy varázs...

Ez történetesen Svédország, és az Atlanti Óceán... (Azért lássuk be, egy felénk, főképp felétek élőnek ez horror, a víz lehet vagy 12 fokos...)

... 182.jpg
------------------------
Megtekintve 11560 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.27. 21:28  Hozzászólás  Válasz wogboy (1122) hsz.-re     Olvasás  
  •   1128   


---
 
Elképesztő, milyen szívósan, és milyen szinte lehetetlen helyeken képes megtelepedni a vegetáció. Az út szélén, ahol összegyűlik a por, összeáll, és elég kemény pár milliméter talaj lesz belőle, megkapaszkodnak. Az aszgfalt repedésében, amit a jég szétfeszített, és az eső porral behordott, megkapaszkodnak. A vasútról, és a sínek közötti kőzúzaléklról - és öklömnyi kövekről ne is szóljunk, hisz az szinte "paradicsomi állapot". Addig, amíg a kultúrnövényeinknek visszük a jó földet, locsoljuk, és gondozzuk, a villamos remízbe futó sínek között virul a növényzet, nem győzik levágni..

DSCN0620.JPG
------------------------
Megtekintve 11584 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.27. 16:58  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1126) hsz.-re     Olvasás  
  •   1127   
Avatar

terra alapító
 
Van bizony!

Hogy az érdeklődőknek több információjuk legyen:

Az első kép a Jáki templom: Kép, és ismertetés: https://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1ki_templom 
A második Velemér. A közölt kép, és még több:
https://www.google.hu/search?q=velem%C3%A9r&tbm=isch&imgil=fJqXplwD0gFkPM%253A%253BGxWu1XO8f8a4uM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fszarvas.utisugo.hu%25252F%25253FtPath%2525253D%25252Fprint%25252Faktiv%25252526article_print%2525253Dyes%25252526article_id%2525253D275900&source=iu&pf=m&tbs=simg:CAES2AEa1QELEKjU2AQaAggCDAsQsIynCBpgCl4IAxIo6h3fFOUU7B3jHesd1xTwHeEU5BT2OP843zjgOIA59TjqKt448Sr3OBowIfdOdFAiE6S0DaPsqlFo8ebGkMtKTtzdDid1R-S0vi8TbauJtPhUAmjSZvzpZm62DAsQjq7-CBoKCggIARIEuRAhmAwLEJ3twQkaRQoKCghidWlsZGluZwoPCg1oaXN0b3JpYyBzaXRlChIKEHBsYWNlIG9mIHdvcnNoaXAKCAoGY2hhcGVsCggKBmNodXJjaAw&fir=fJqXplwD0gFkPM%253A%252CGxWu1XO8f8a4uM%252C_&biw=1097&bih=541&usg=__UaF7GQDGPeaNiPr2UwWvlFCBRmI%3D&ved=0CEIQyjdqFQoTCMyQhrjNyccCFYqzcgodyv4Dew&ei=UTDfVYykBornygPK_Y_YBw#imgrc=fJqXplwD0gFkPM%3A&usg=__UaF7GQDGPeaNiPr2UwWvlFCBRmI%3D 

A harmadik a bélapátfalvi ciszterci kolostor leírás, és a közölt kép: https://hu.wikipedia.org/wiki/B%C3%A9lap%C3%A1tfalvai_ciszterci_kolostor 
A negyedik: Szent Márton-templom (Feldebrő):
https://hu.wikipedia.org/wiki/Szent_M%C3%A1rton-templom_(Feldebr%C5%91) 
Képek:
https://www.google.hu/search?q=feldebr%C5%91i+altemplom&tbm=isch&imgil=4EXpxGjnaUMJJM%253A%253BpJmTVraO4gZiRM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.turautak.com%25252Fcikkek%25252Fvarak--romok%25252Farpad-kori-templomaink%25252Ffeldebro--romai-katolikus-templom-es-altemploma.html&source=iu&pf=m&tbs=simg:CAES4wEa4AELEKjU2AQaAggCDAsQsIynCBpgCl4IAxIo-B3qHewd4x3kFNMK5RT5Hd8U4RTfOOA43jjaKuI49jjdOOUq9TjrOBowH5-XvnKtE5Y3TVb7Cp9XgeMEJ8mCORaGmCX11Zkt72OTs6mEAs-TqkdblWQbwXD0DAsQjq7-CBoKCggIARIEg16VjgwLEJ3twQkaUAoXChVtZWRpZXZhbCBhcmNoaXRlY3R1cmUKCgoIYnVpbGRpbmcKCwoJYWxtc2hvdXNlCggKBmNoYXBlbAoSChBwbGFjZSBvZiB3b3JzaGlwDA&fir=4EXpxGjnaUMJJM%253A%252CpJmTVraO4gZiRM%252C_&biw=1097&bih=541&usg=__-xY1WltLV_kMYLbDGrzRWu7aPfs%3D&ved=0CD8QyjdqFQoTCNn5icrOyccCFeMlcgodcekLRw&ei=gzHfVZmsFePLyAPx0q-4BA#imgrc=4EXpxGjnaUMJJM%3A&usg=__-xY1WltLV_kMYLbDGrzRWu7aPfs%3D 
 




  2015.08.27. 07:57  Hozzászólás
  •   1125   
Avatar

---
 
A szürkületi autópálya! A két irány adva, az egyik Brisbane, a másik pedig Sydney-ből - abból az irányból - indulhatott! :-D

Kép

Kép

Kép

Kép

Sydney iránya...

Kép

Brisbane iránya ...

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:50  Hozzászólás  Válasz Spoli (1105) hsz.-re     Olvasás  
  •   1124   
Avatar

---
 
spoli

"Ez itthoni kép.. Nagyon is itthoni... Örültem neki, egyszer rámesteledett a vasúton...."

Jó a kép! :-D

Megértve az örömöd, és nálam nem így csenget be, de egy óceáni kép nálam is jelenti a pontot! :-D

Szép napot, elállt az eső, megyek kövezni! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:49  Hozzászólás
  •   1123   
Avatar

---
 
Az autópályás aluljáró, itt is ritka, mert pont fordítva szokott lenni! :-D

Kép

A balos becsatlakozás! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:46  Hozzászólás  Válasz Spoli (1103) hsz.-re     Olvasás  
  •   1122   
Avatar

---
 
spoli

"Ezt tegnap "találtam"."

Nagyon jó, mert valóban titokzatos az életerejük! :-D

"Több dolog jelképének, de főképp az élniakarás jelképének.."

Minap láttam egy sziklát, és azon is éltek a kis fák, de hogy miből, azt nem láttam! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:46  Hozzászólás
  •   1121   
Avatar

---
 
A két megyehatár jelképe, az összefonódó zipzár! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:44  Hozzászólás  Válasz Spoli (1102) hsz.-re     Olvasás  
  •   1120   
Avatar

---
 
spoli

"És ilyesféle jószágok vannak a strandon, de odébbállnak, ha meglátnak."

Ma is láttam egy dupla nagyságú csúszómászót, és úgy megijedt tőlem, gyorsan felmászott a nagy fára! :-D

Nem volt kéznél a gépem, és pár napja meg egy kb. két méteres kígyót láttam, de csak a telefon volt kéznél, és arról még nem tudom a képeket - eddig - letölteni! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:44  Hozzászólás
  •   1119   
Avatar

---
 
Az új korház, és a zajvédő elemek! :-D

Kép

Nincs gazdája ennek a résznek - NSW - , mert ez még nem a Gold Coast, és túl északra van Sydney-től! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:40  Hozzászólás  Válasz Spoli (1101) hsz.-re     Olvasás  
  •   1118   
Avatar

---
 
spoli

"Costa Ricán ilyen a város, amikor nálunk tél van..."

Ez nálam is természetes, és már nem is tudnék vacogni a hideg miatt! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:40  Hozzászólás
  •   1117   
Avatar

---
 
Az emelkedős gyalogos híd! :-D

Kép

NSW északi része, a Gold Coast felé haladva!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:37  Hozzászólás  Válasz Spoli (1100) hsz.-re     Olvasás  
  •   1116   
Avatar

---
 
spoli

"Ez valóban jó hír! Gyűlölöm a termeszeket! Vagy ezt írtam már? :)"

Igen, van tudomásom róla, de ez nálam is pont volt, mert a termeszek olyanok, mint felétek a kocsiban utazók, akik azt nézik, melyik házban van elvinni való, és éppen nem tartózkodnak otthon a tulajék!
Csendes gyilkosoknak nevezik őket, mert a napi egy cigidobozos az adagjuk, sok héttel beszorozva, képesek a házat lebontásra lezabálni, és nincs jele, ha nem ismered őket! :-D

Azért faragtam egy golfütőre egy golf labdát, mert azzal könnyű végig kopogtatni az ajtó, és ablak kereteket, mert ott szoktak - a vizes részeket szeretik a házban! -, és a havonta egy félórás munka, adja a nyugodtságomat! :-D

A másik háznál is kaptam dícséretet a "mérges bácsitól", mert azt mondta, ritka az ilyen kár - a budi ablak keretet kellett csak kicserélnem -, mert sokan nem látják meg időben őket! Akkor kiolvastam mindent, ami velük kapcsolatos, és nem tudod kikerülni a támadásukat, de szemmel tartva őket, kicsinyíthető a károkozásuk! :-D

Ezt is tudja a trópikus élet, és az itteni szalmabálás ház, csak álom lehet, mert ha abba beköltöznek, akkor csak a ház felgyújtása lehet csak a megoldás! :-D

A kertben lehetne a szalmabálát is használni a növénytermesztésben - http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&pev=2013&pho=09&pnap=17&n=relaxa2008  - , de ez olyan, mint ha otthon kiírmád a házra, most lehet jönni, mert nem vagyok otthon! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:36  Hozzászólás
  •   1115   
Avatar

---
 
Minden csatorna neve kiírva, az autópályásoknak is! Ha bele esik, akkor előre tudja a csatorna nevét? :-D

Kép

A kifestett zajvédő elemek! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:33  Hozzászólás  Válasz Spoli (1099) hsz.-re     Olvasás  
  •   1114   
Avatar

---
 
spoli

"Igen bizony, a vízelvezetés kulcskérdés. "

Ez is igazad, mert ami ma esik, azzal lehet mit kezdeni, de nálam a sok évi a terv, hogy akkor is megfeleljen! :-D

" A víz hatalmas erő, ha zúdul, kell neki az út, mert ha nincs, majd csinál ő magának, de azt nem ott, ahol te szeretnéd!"

Ez is tény, és képben is vagyok vele! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:32  Hozzászólás
  •   1113   
Avatar

---
 
A már mutatott kocsibontós környéke, és azért lett listás a koma, mert éppen a Gold Coast déli bejáratánál van a telepe! :-D

Kép

A dombra felkapaszkodott házak!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:29  Hozzászólás  Válasz Spoli (1097) hsz.-re     Olvasás  
  •   1112   
Avatar

---
 
spoli

"Hát én sem gondolom, hogy a pálmafa - főképp az ekkora - házikerti növény lenne. Nem oda való."

Nem jól látod, mert elfér az kiskertben is, csak azok a fajták, amelyeket nem tiltják ültetni, mert nem természetes a Coast-on, és betolakodónak van egyes fajai leírva! Állítólag, sok vizet kérnek - isznak, mint a gödény! -, és azért lettek listások! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:28  Hozzászólás
  •   1111   
Avatar

---
 
Ilyen volt a mai reggel is, felhőtlen! :-D

Kép

Amikor a dögösök - kocsi elvontatók - is megjelennek, ott gond lehet! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:25  Hozzászólás  Válasz Spoli (1095) hsz.-re     Olvasás  
  •   1110   
Avatar

---
 
spoli

"Tom, ha nem is sokat dolgozom vele, de szemre úgy néz ki, mint felénk a zsíros fekete föld, a régi harminc aranykoronás földek."

Az szép lehet, és olyan volt a fatornyos falum környéke is, hála a valamikori árvizeknek! Az itt vagyont ér - az olyan aranykoronás -, és az ilyen földeket, már régen az olaszok, és görögök leszármazottai uralják! :-D

"A színe és a csillogása alapján láttam így."

Az is szempont, de ha nem esik, akkor a bitumenes útra hasonlít, ha vizes, akkor meg ragad, mint az olvadt bitumen! :-D

A valamikori paraszti világban azért volt hétvége nélküli az élet, mert akkor kellett a földekre menni, amikor az alkalmas volt rá! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:24  Hozzászólás
  •   1109   
Avatar

---
 
A piros szín is népszerű a bokroknál! :-

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:19  Hozzászólás  Válasz Spoli (1094) hsz.-re     Olvasás  
  •   1108   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Nem akarok semmiképp ebbe a kerítéses dologba belemenni, mert sokan, és sokfélét mondanak."

Igazad van, és ami valamikor természetes volt, az mára, a politikai oldalak támadási pontjai! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.27. 07:19  Hozzászólás
  •   1107   
Avatar

---
 
Na, kérem, az állati ösztönöm jól kalkulált, mert délután három van, és egy kis esőfelhő ért fölénk, és most mossa azt a követ is, amit már elkezdtem hordani, és nem zápor, csak eseget, de beszorultam a géphez! :-D

Ezért hozattam mára követ, mert ha esik - ahogy sikeredett is! - akkor annak nem árt! :-D

Ez a kocsibontós ténye, és évek óta próbálja a tanács kinyírni a komát, de nem tudnak semmit vele semmit tenni, mert kezében az 1960-as engedély, és az itt érték! Egyszer voltam nála - többszörös milliomos -, és mesélte, már be is törtek a viskójába, csak nem találták meg az eredeti engedélyt!

Kép

A tavaszunk képe! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.08.26. 18:02  Hozzászólás  Válasz Spoli (1103) hsz.-re     Olvasás  
  •   1105   


---
 
Ez itthoni kép.. Nagyon is itthoni... Örültem neki, egyszer rámesteledett a vasúton....

DSCN0895.JPG
------------------------
Megtekintve 13072 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 15:10  Hozzászólás  Válasz Spoli (1094) hsz.-re     Olvasás  
  •   1104   


---
 
"Neked írom Tom,"

spoli!
Nincs azzal semmi baj, ha csak neki írtad, csak azt nem értem miért nem privibe küldted el, hacsak neki szól?
 


  2015.08.26. 13:41  Hozzászólás
  •   1103   


---
 
Ezt tegnap "találtam". Nekem több, mint egy kép, több, mint egy jelenség. Valahol nagyon komoly szubsztancia.. Tudom, van számos ilyen a világon. Máshol más, van.. De akárhányszor látok ilyet, mindig meghökkenek... Mindig eláll a szavam, és jelképnek érzem. Több dolog jelképének, de főképp az élniakarás jelképének..

DSCN6399.JPG
------------------------
Megtekintve 13164 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:51  Hozzászólás  Válasz Spoli (1101) hsz.-re     Olvasás  
  •   1102   


---
 
És ilyesféle jószágok vannak a strandon, de odébbállnak, ha meglátnak.
IMG_2263.JPG
------------------------
Megtekintve 13211 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:46  Hozzászólás  Válasz wogboy (1085) hsz.-re     Olvasás  
  •   1101   


---
 
Óhhh jeee...
Costa Ricán ilyen a város, amikor nálunk tél van...

IMG_4260.JPG
------------------------
Megtekintve 13246 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:38  Hozzászólás  Válasz wogboy (1092) hsz.-re     Olvasás  
  •   1100   


---
 
Ez valóban jó hír! Gyűlölöm a termeszeket! Vagy ezt írtam már? :)
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:37  Hozzászólás  Válasz wogboy (1091) hsz.-re     Olvasás  
  •   1099   


---
 
Igen bizony, a vízelvezetés kulcskérdés. Egyszer legyen nagy zuhé, és akkor mindent visz, ha nem készítetted el alaposan az átereszeket, meg a szikkasztókat, vagy elzárja valami a lefolyást.. A víz hatalmas erő, ha zúdul, kell neki az út, mert ha nincs, majd csinál ő magának, de azt nem ott, ahol te szeretnéd!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:34  Hozzászólás  Válasz wogboy (1088) hsz.-re     Olvasás  
  •   1098   


---
 
Tom, valóban nem túl elegáns ez a kocsibontó, de hát az is kell. Más ügy, hogy valóban lehetne rendezettebb, de ha csak ennyit hoz, akkor ilyen.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:32  Hozzászólás  Válasz wogboy (1082) hsz.-re     Olvasás  
  •   1097   


---
 
Hát én sem gondolom, hogy a pálmafa - főképp az ekkora - házikerti növény lenne. Nem oda való.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:30  Hozzászólás  Válasz wogboy (1090) hsz.-re     Olvasás  
  •   1096   


---
 
Tom, ezek a pocokvadászok igen jól néznek ki ám! :)
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:29  Hozzászólás  Válasz wogboy (1081) hsz.-re     Olvasás  
  •   1095   


---
 
Tom, ha nem is sokat dolgozom vele, de szemre úgy néz ki, mint felénk a zsíros fekete föld, a régi harminc aranykoronás földek. A színe és a csillogása alapján láttam így.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.08.26. 11:24  Hozzászólás  Válasz wogboy (1087) hsz.-re     Olvasás  
  •   1094   


---
 
Nem akarok semmiképp ebbe a kerítéses dologba belemenni, mert sokan, és sokfélét mondanak. A kerítés pontosan mire jó, azt én nem tudom felmérni, de egy dologra biztosan, és ez is fontos. Az országba papír, és ellenőrzés nélkül belépők ha be is jönnek, kontrollálva, nem észrevétlenül, hanem valamilyen szűréssel, gyűjtéssel jönnek, még ha maga a rendőr-határőr is engedi be őket. Meglehet, távol keveset tart, de a látható, és kontrollálható bejárathoz tereli a többséget. Mert ha a vasútnál mennek, mehetnek, de ott fel lehet tartóztatni őket, és a schengeni szabályok szerint eljárni. Ez a probléma egész Európa problémája, de Schengen betartásáért mi felelünk, nem a szomszédaink. Neked írom Tom, nem szeretnék erről semmilyen vitát senkivel, kizárólag a magam meglátása. Bonyolult, és egész Európát sújtó komoly probléma, amelynek mindenki az áldozata, a migráns is, és a befogadó is. Itt nyertes nincs.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




  2015.08.26. 07:07  Hozzászólás
  •   1092   
Avatar

---
 
Esőnél, ez a főcsatorna! :-D

Kép

A kerítés oszlop is megadta magát!

Kép

.. és ami a jó hír, csak elrothadt, és nem a termeszék ették meg! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 07:00  Hozzászólás
  •   1091   
Avatar

---
 
A kívánsághoz! :-D

Elkészítettem az új hidas átjárót, és majd nem lesz sok esőnk, a nyáron! :-D

Kép

A felső fekete lap, az esővizet terelné, ha lenne! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.08.26. 06:50  Hozzászólás  Válasz Spoli (1079) hsz.-re     Olvasás  
  •   1089   
Avatar

---
 
spoli

"Tom, szép és eredményes napot, "

Köszönöm, és ahogy nyafogtam is, ma nyárias meleg volt, és a kocsiban utazva, is melegnek tűnt az út! :-D

Legyen szép napod, és erőd! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:49  Hozzászólás
  •   1088   
Avatar

---
 
A Gold Coast szégyene - ez a hivatalos nézet is! - kocsibontó! :-D

Kép

Az udvara.

Kép

A fa alja! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:46  Hozzászólás  Válasz Spoli (1078) hsz.-re     Olvasás  
  •   1087   
Avatar

---
 
spoli

"Jópofa dolog ez.. Ha itt vagyok, oda mennék, ha ott vagyok, visszajönnék, vagy máshova mennék.. Végül is mindegy, a lényeg annyi, hogy ne tönkre menjek.."

Szépen elnyafogtad a bánatod, és nálam ez már lehült, mert a kert adja a mászkálni valóságomat! :-D

"Valahol, és valamikor a vágyak szimbólumának gondoltam.. Fene tudja.. Menni, menni, elindulni, megérkezni, újra indulni. Mint az évszakok."

Illik a kép ehhez a mondathoz, és tegnap is olvastam, a menekültek a vasút mellett özönlenek az országba, mert ott nincs kerítés! Azt csak én nem érthetem, ezt nem látta az, aki tervezte a kerítést! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:45  Hozzászólás
  •   1086   
Avatar

---
 
Az úton!

Kép

.. hogy jó legyen a vélt irány! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:42  Hozzászólás  Válasz Spoli (1077) hsz.-re     Olvasás  
  •   1085   
Avatar

---
 
spoli

"Jr. I. amikor elmúlt az Ősz, és ránkmordul Télapó, köszöni, szépen, és továbbáll, arrafelé,. ahol a mi telünknél jóval melegebb van. Pld. Costa Rica-ba."

Igaza van, és szerencsés is, hogy mehet, amikor fázik a nadrág szára! :-D

"Costa Ricában Mikulás táján ilyen a tengerpart...Azaz az Óceán partja."

Ez nálunk is igaz, és a mai nap is tudta a 28 C-t, és meleg lehet a nyarunk, és száraz! Ma néztem meg az időjárásos mangófákat - egy öreg ausztál mondta ezt is! -, és alig van virág rajta, ez azt is jelentheti, kevés lesz az eső! Majd meglátjuk! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:41  Hozzászólás
  •   1084   
Avatar

---
 
Az emeletes felhők! :-D

Kép

Az iszkoló zsebes! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:39  Hozzászólás  Válasz Spoli (1076) hsz.-re     Olvasás  
  •   1083   
Avatar

---
 
spoli

"Hát ha havat mifelénk se kell még most lapátolni, azt hiszem, az idei Nyár utolsó nagy rohama jön a héten.. "

Hát, az fura lenne, de majd ha ott is ott lesz a jégkorszak, akkor az lesz a természetes! :-D

"Aztán bekopog lassan - remélem lassan - az Ősz... "

Az ősz volt a halálom, és ha lehetett valamit utálni - a rendszert sem díjaztam -, akkor az őszi, taknyos idő volt az életuntam! :-D

"A fotó amatőr fotó, de sajnos nem én készítettem, kaptam egy netbaráttól..."

Ez akkor is élvezhető, és nálunk csak a fekete látható, ott fenn északon! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:38  Hozzászólás
  •   1082   
Avatar

---
 
A pálmás körforgalom!

Kép

Amiért sokan szeretik a pálmákat - nálam nem nyerők, mert a csótányok is szeretik -, mert egy darabban hullik a levél! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:34  Hozzászólás  Válasz Spoli (1075) hsz.-re     Olvasás  
  •   1081   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Nagyon szépen haladsz, a föld innen a képen látva kitűnő föld lehet, remélem a növények is egyetértenek majd velem! :)"

Igazad lehet - köszönöm -, mert ez a hozatott talaj a "Prémium Garden Soil" névre hallgat, és tele van - látszólag - komposzt maradványokkal! Majd hozom a képeket a fejlődő kertről, hogy igaz legyen, a fák, és a bokrok! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.08.26. 06:33  Hozzászólás
  •   1080   
Avatar

---
 
Ezt a képet látva, mindig a nagy cuculista reklám jut eszembe, és valakinek is ez lehetett a nézete, mert összefújkálták, és most már nincs is a helyén! Mint a cuculizmus, csak a kocka! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég