Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
  2015.09.20. 19:01  Hozzászólás  Válasz Spoli (1618) hsz.-re     Olvasás  
  •   1619   
Avatar

---
 
Szép Jó estét Spoli,


Ezt olvasd meg:

[url]http://www.tgcom24.mediaset.it/cronaca/immigrazione-2-300-morti-nel-2015-canale-di-sicilia-e-la-rotta-piu-letale_2128065-201502a.shtm[/url]l :-(

Aki nem értené: csak 2015-ben Szeptember elejéig: 2300 vízbefúlt halottja van a szicíliai menekültáradatnak. Szerintem ilyen nehéz helyzetben egy ország sincs. :( ::R :U :'( :wtf: :ugeek: :O :S :T :STABRE ::O
 


  2015.09.20. 14:29  Hozzászólás  Válasz Spoli (1617) hsz.-re     Olvasás  
  •   1618   


---
 
Uppsssz.. nem tudom miért sikerült fekvőre, fogalmam sincs.. Egy másik nézetét mutatom akkor...

DSCN4067.JPG
------------------------
Megtekintve 14171 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.20. 14:26  Hozzászólás  Válasz wogboy (1609) hsz.-re     Olvasás  
  •   1617   


---
 
Szia Tom! Valóban, páratlan látvány, és a túlélő képessége is hihetetlen. Ezt a fát amit itt látsz, mivel a fél utcát elfoglalta, elég jelentősen megnyírták, visszavágták két éve. No, ma ez a fa nagyjából ugyanígy néz ki, mint két-három éve.

DSCN40641.jpg
------------------------
Megtekintve 14160 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.20. 11:41  Hozzászólás
  •   1616   


---
 
Kép

Tömeges vombatgyilkosság miatt nyomoznak az ausztrál rendőrök



Tök jó fej jószágok!
 


  2015.09.20. 09:57  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1607) hsz.-re     Olvasás  
  •   1615   


---
 
Egyetértek azzal, hogy kimoderáltad a képet, mert tényleg kemény politikai tartalommal bírt.
Ide felteszek ismételten egy politikai tartalmú képet, és megkérlek ezt is moderáld ki, ha nem látod annak az az oka, hogy van amikor úgy döntesz hogy látod, hogy az politikai tartalmú, és van, hogy úgy döntesz, nem látod, hogy politikai tartalmú.





.

Javaslom, hogy ne csak a képeket nézegesd, hanem olvass is.

Tisztelettel pipi!
 




  2015.09.20. 09:29  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1607) hsz.-re     Olvasás  
  •   1613   


---
 
Érdekelt hol határ, nem több!
De adnék egy tanácsot, egyetlen politikai töltetű hozzászólást sem kéne megengedni, és ezt egyértelműen közé kéne tenni.
Szerintem ez a fórum nem az a fórum!!
Persze ez az én véleményem!
 


  2015.09.20. 09:26  Hozzászólás
  •   1612   
Avatar

---
 
Amikor az emberi erőre is szükség lehet! A termeszes fatörzset borítják ki a helyéről. Az ott maradt tuskót pedig ledaráltatták egy erre szakosodott géppel!

Kép


Ez egy kis gép!

 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.09.20. 09:21  Hozzászólás  Válasz Spoli (1606) hsz.-re     Olvasás  
  •   1611   
Avatar

---
 
spoli!

"Tom, és Hungarosiculo, szép vasárnapot, és szép szombat estét.. "

Köszönöm, részemről a vasárnap adta a fél köbméter zúzott kőtörmelék feltalicskázását - készítettem az új shed mellé egy víztartály alapot, mert már vétel alatt, egy 2 ezer literes fémtartály, és ezzel már a 13 ezer literes mennyiséget tudom tárolni! -, és az eső sem esett!

Szép napot!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.09.20. 09:21  Hozzászólás
  •   1610   
Avatar

---
 
A Sydneyi strand, az 1960-as években! Most már nem lehet a homokot leterhelni semilyen épülettel, és a ki-, és belátás sokkal jobb!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.09.20. 09:20  Hozzászólás  Válasz Spoli (1585) hsz.-re     Olvasás  
  •   1609   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Amikor egy fa nem az égig, hanem a földig ér..."

Ez nagyon jó kép, és az álmom fája! :-D

Nálam nem lett jó, mert túl agyagos a kerti talaj, és csak ott nem, ahol belekevertem a vett kerti talajt! Még nem adtam fel, csak most megint kell hajtást szereznem! Az élet mindig adja, a hibázási lehetőséget! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.09.20. 09:19  Hozzászólás  Válasz Spoli (1585) hsz.-re     Olvasás  
  •   1608   
Avatar

---
 
Amikor a fegyver csöve jó irányba állítva - chopper motorokra, Sydney -, csak nincs kezelő személyzet, és lőszer sem!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.09.20. 07:10  Hozzászólás
  •   1607   


---
 
Kedves pipi32!
Hozzászólásod tartalma törölve!
Nem akarod, vagy nem tudod felfogni a fórumunk politikai toleranciájának határait?
:O
Ragadozo.
 


  2015.09.19. 21:57  Hozzászólás
  •   1606   


---
 
Tom, és Hungarosiculo, szép vasárnapot, és szép szombat estét.. Mindenkinek jó pihenést!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.19. 21:54  Hozzászólás  Válasz Siculo (1600) hsz.-re     Olvasás  
  •   1605   


---
 
Nem bizony, nagyon jól írod! Nekem összesen 4 alkalommal sikerült a búbos vöcsköt lekapni, és kb. 50-60 kép az idők folyamán selejtbe került. Nem szólva azokról az alkalmakról, amikor mire mozdultam volna a fényképezővel, a vöcsök már sehol, a víz alatt, és kb. 50 méterre valahol felbukkant, ha mázlim volt, láttam, hogy hol. Egy-két alkalommal láttam a kis vöcsköket is a hátán, de fotóra esélyem sem volt...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.19. 21:50  Hozzászólás  Válasz Siculo (1601) hsz.-re     Olvasás  
  •   1604   


---
 
Valóban, alapvetően édesvizi madár.. Mifelénk lényegében természetes ellensége nincs.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.19. 21:48  Hozzászólás  Válasz Siculo (1599) hsz.-re     Olvasás  
  •   1603   


---
 
Kösz Hungarosiculo, kösz! Ez olyan, mint nálunk a legszebb Nyár, még a koranyár, nem a tikkasztó 40 fokos nyár.. Igen szép, és szó szerint virágzó... Mifelénk szeptember végén már csak kevés kerti virág nyílik, még ha Petőfi úgy is írta.. A nyárfa még zöldell ugyan, de már sápadtan.. Az alábbi két kép szeptember végi, még alapvetően zöld a növényzet, de a fákon hátul a napfény már a rozsdabarna, vagy sárgás színt is láttatja. Zöldell a nyárfa, még zöldell, de az alsó képen hátul már az aranysárga több...

DSCN0276.JPG
------------------------
Megtekintve 14125 alkalommal.



DSCN0272.JPG
------------------------
Megtekintve 14125 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.19. 20:07  Hozzászólás  Válasz Siculo (1598) hsz.-re     Olvasás  
  •   1602   


---
 
Nem vitázom veled, de azt megjegyezném, hogy nem kéne egy ilyen ügyben is politikai megjegyzést tenned, először is, semmi értelme, másodszor senkit nem érdekel.

Azt már csak csendben mondom, hogy ezek szerint a turista siteok pont olyan megbízhatóak, mint a a politikai propaganda oldalak.
 


  2015.09.19. 19:08  Hozzászólás  Válasz Spoli (1595) hsz.-re     Olvasás  
  •   1601   
Avatar

---
 
jó látni a képedet, hattyú errefelé nem látható, nem tengeri madár...
 


  2015.09.19. 19:08  Hozzászólás  Válasz Spoli (1596) hsz.-re     Olvasás  
  •   1600   
Avatar

---
 
Szerencséd volt hogy így lekaphattad :) nem szokta bevárni az embert...
 


  2015.09.19. 19:06  Hozzászólás  Válasz Spoli (1594) hsz.-re     Olvasás  
  •   1599   
Avatar

---
 
Spoli,

Szíves kérdésedre, szeptember vége Sziciliában kb ilyen
. 8-)


DSCF2410.JPG
------------------------
Megtekintve 14095 alkalommal.

DSCF1301.JPG
------------------------
Megtekintve 14095 alkalommal.

DSCF1298.JPG
------------------------
Megtekintve 14095 alkalommal.

DSCF1374.JPG
------------------------
Megtekintve 14095 alkalommal.

 


  2015.09.19. 14:23  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1597) hsz.-re     Olvasás  
  •   1598   
Avatar

---
 
A harmadik képen a vár... na az biztos nem Szicilia...


Kihozta a goodle találat Eirce-t, azon belül a Castello Venere-t.... de félreírták a képeket, mert két vár is van ott (Castello Peppino és Castello Venere) adom róla a saját képeket. De egyik sem ez... Lehet a kérdéses vár nem is itáliai de hogy nem Szicília az 100% a képes turista siteoknak sem kell 100%-ban hinni, de ennek ellnére megbízhatóbbak mint ...a politikai propaganda oldalak...

A többi ok.... a Sznet Péter temoplom Modicaban, a palermoi archologiai múzeum belső kertje (ezt személyesen nem is ismerem, mert csak mostanában nyílt meg 5 évei (korrupció) restaurálás után és legalul Catania székesegyháza az mind ok.
.


sicily3 951.jpg
------------------------
Megtekintve 14081 alkalommal.

sicily3 947.jpg
------------------------
Megtekintve 14081 alkalommal.

sicily3 944.jpg
------------------------
Megtekintve 14081 alkalommal.

sicily3 942.jpg
------------------------
Megtekintve 14081 alkalommal.

sicily3 937.jpg
------------------------
Megtekintve 14081 alkalommal.

sicily3 936.jpg
------------------------
Megtekintve 14081 alkalommal.

 


  2015.09.19. 12:11  Hozzászólás  Válasz Siculo (1591) hsz.-re     Olvasás  
  •   1597   


---
 
OK. de ha már te tudod, hogy nem ott van, akkor mond meg nekünk, hogy hol van?
Ja és melyik képre vonatkozik a megjegyzésed?
Köszi!
 


  2015.09.18. 21:53  Hozzászólás  Válasz Siculo (1593) hsz.-re     Olvasás  
  •   1596   


---
 
Ő meg a búbos vöcsök.. Errefelé ritkán telel.. Továbbáll...

DSCN4563.JPG
------------------------
Megtekintve 14008 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.18. 21:50  Hozzászólás  Válasz Siculo (1593) hsz.-re     Olvasás  
  •   1595   


---
 
Őkelme pózol.. Ősszel is...

DSCN4556.JPG
------------------------
Megtekintve 13983 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.18. 21:48  Hozzászólás  Válasz Siculo (1593) hsz.-re     Olvasás  
  •   1594   


---
 
Itt az ősz nem zöld.. Nagyon nem. Majd megnézem felétek milyen, a képeken.. Vagy elmegyek egyszer oda ősszel...

DSCN4362.JPG
------------------------
Megtekintve 13956 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.18. 18:31  Hozzászólás  Válasz Spoli (1587) hsz.-re     Olvasás  
  •   1593   
Avatar

---
 
Ez nekem teccő spoli, és mutatok majd én is őszi képeket. Nálunk a tél színe a zöld. A télnek megfelelő pedig itt az augusztus, mert akkor pusztul a legjobban minden. Na nem a hidegtől, hanem a totális vízhiánytól.
 


  2015.09.18. 18:30  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1589) hsz.-re     Olvasás  
  •   1592   
Avatar

---
 
holnapra halasztom a képeket... anyósnál voltunk Aciban és sokat ittunk....
 


  2015.09.18. 18:26  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1589) hsz.-re     Olvasás  
  •   1591   
Avatar

---
 
pipi,

Itt követtél el egy hibát: egyik alkotás nem Szicíliában van (még akkor se ha a net azt állítja). :))
 


  2015.09.18. 16:09  Hozzászólás
  •   1590   


---
 
Ausztrália legszebb helyei

Kép

Kép

Kép

Kép

Fel tettem egy pár képet, mert úgy látom sorvadásnak indult ez az értékes topik.
 




  2015.09.18. 15:12  Hozzászólás
  •   1588   


---
 
DSCN4295.JPG
------------------------
Megtekintve 13799 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.18. 12:11  Hozzászólás
  •   1587   


---
 
DSCN3406.JPG
------------------------
Megtekintve 13784 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




  2015.09.17. 22:22  Hozzászólás
  •   1585   


---
 
Amikor egy fa nem az égig, hanem a földig ér...


DSCN4063.JPG
------------------------
Megtekintve 13755 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.09.17. 16:07  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1579) hsz.-re     Olvasás  
  •   1584   
Avatar

---
 
Nem ciánozott senki semmit, csak néha egyikünk másikunk még netközelben sincs, vagy esténként hulla fáradt vagy inkább hulla részeg és azért képtelen az írásra... majd hozok képeket.
 


  2015.09.17. 11:25  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (1581) hsz.-re     Olvasás  
  •   1583   


---
 
Megértettem eddig is, de vannak olyanok akik nem értették meg és most a jelek szerint bojkottálják ezt a forumot, mint azt látni lehet.

Megjegyzem ez nem egy újabb kérdés volt részemről, csak idéztem amit 09. 15-én írtam a módis topikban, mindezt azért tettem mert nem szeretném ha bárkibe felmerülne az, hogy árulkodtam a módiknak.
Távol állt tőlem!!
 


  2015.09.17. 10:56  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1580) hsz.-re     Olvasás  
  •   1581   
Avatar

rendszer admin
 
Már leírta egyszer. :)

Politizálni nem!

Ez egy kertészeti fórum, nem gazdasági-politikai fórum.
Közéleti dolgokról lehet beszélgetni (természetesen kikerülhetetlen a politika ilyenkor) a megfelelő helyen, de egy teljesen normális, beszélgetős határig.
Mindegyik téma teljesen nyilvános, bárki láthatja, olvashatja, és hozzászólhat.
Nincsen, és egyenlőre nem is lesz elkülönített fórum-, topiktéma, így egységesen mindegyik témára ugyanazok a szabályok vonatkoznak.

Sajnos, mint már írtam, mindig van egy-két személy, aki "tutira jól értesült", és provokatív hozzászólásaival jelzi, csak az a szentírás, amit ő mond.
Nem kell(ene) az ilyen vitákba bele menni, mert az soha nem eredményez semmi jót, csak eldurvuló értelmetlen "szájkaratét".

Mivel nem vagyunk egyformák, így ezek a határok egyénenként változnak. Ezért a Vezetőség határozza meg ezeket a határokat, és szólni fogunk, ha valaki már nagyon a határszélen csámborog.

Remélem ez így megfelelő válasz. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.09.17. 10:41  Hozzászólás
  •   1580   


---
 
Csak a tisztánlátás véget, hogy mindenki lássa, hogy nem reklamáltam, csak kérdeztem.

"Lenne egy tiszteletteljes kérdésem, ezen a forumon lehet-e politika témakörben topikot nyitni, egyáltalán lehet-e ezen a forumon pl. Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! topikban keményen politizálni?

A választ tisztelettel előre is köszönöm!!"
 




  2015.09.16. 15:44  Hozzászólás
  •   1578   


---
 
Kitörték az átkelőt lezáró kaput

Kép

Itt nézheted a helyszíni közvetítést szerb oldalról :

https://www.rt.com/on-air/hungarian-border-police-refugees/ 

Ugye nem baj, ha egy kicsit politizálok?
 


  2015.09.15. 20:09  Hozzászólás  Válasz Glifozát (1576) hsz.-re     Olvasás  
  •   1577   
Avatar

---
 
Itt nemigen fogsz látni moderálni valót, mert békés beszélgetős topik..DE ha van valami jó saját képed otthonról, vagy amerre jártál annak nagyon örülnénk!

8-) :-) ;) ;-) :A ::M ::M ::M ::M ::M ::M ::M ::M
 


  2015.09.15. 16:45  Hozzászólás
  •   1576   
Avatar

moderátor
 
Visszaolvasgattam. Lehet hogy nem eléggé, de nem láttam semmi moderálandót. Ha nem olvastam eléggé vissza, akkor jelezzétek a kifogásolt hozzászólást. Ezt egyébként bármikor megtehetitek a fejlécben a felkiáltó jelre kattintva.

Ha jól értelmezem itt az a kérdés, hogy ebben a topikban legyen-e politika vagy sem. Erre próbál mindenki választ találni és a maga módján értelmezni a szabályzatot, a moderátor állásfoglalást. A lényeget leírtam, viszont ha a topikban szerintem a korlátozásról elsősorban nektek kellene dönteni. Ha szeretnétek, készítek nektek ide egy szavazást, és megszavazhatjátok hogy a továbbiakban, szeretnétek-e a lentebb leírtakon felül egyéb korlátozást a politika tekintetében.
 


  2015.09.15. 16:19  Hozzászólás
  •   1575   
Avatar

moderátor
 
Sziasztok!

Pipi kérdezte a moderátori topikban hogy lehet-e itt politizálni. A neki írt válaszomat itt is közzéteszem, mert lehet hogy többeteket is érdekel a kérdés, és talán nem jártok arra.


Szia!

Elnézést kérek hogy ilyen röviden válaszoltam, de csak mobilról tudtam válaszolni.

Nos, az a helyzet, hogy annak ellenére hogy Rhéman is alapító tag, és vezetőségi tag is volt, nem egészen fogalmazott pontosan. A politikai topikokat nem egy egyszerű veztetőségi határozat tiltja. A kérdésben szavaztak az alapítók, és a szavazatok 10%-ka támogatta politikai topikok nyitását. Ezért lett betiltva. Abban is megállapodtunk, hogy érintőlegesen a Kertészeti csevegő topikban lehet politikával foglalkozni, egészen addig, amíg nem fordul személyeskedésbe. Ez a napokban megtörtént, ami nem csak egy ember felelőssége volt, ezért úgy döntöttem, nem büntetek senkit, hanem egyszerűen felfüggesztem a csevegőt, és a később nyitott, pont a tiltás kikerülésére létrehozott beszélgetős topikokat. A ti topikotokról is elfogadtuk már, hogy nem tematikus, mondhatni klubtopik, ezért itt is lazábban kezelem a dolgot. Hogy értsd, nem a politikával van problémánk. A politika szerves része életünknek, teljesen természetes lenne hogy beszélgessünk róla. Viszont a leginkább megosztó téma, ami még szintén nem lenne baj, de szinte minden esetben, mikor a politika előkerül, annak vita, személyeskedés, sértegetés a vége. Egész egyszerűen ilyen a jelenlegi átlag magyar vitakultúra. Tanult politikusok is ezt csinálják, nem csoda, ha átlag emberek is hozzájuk hasonló stílusban politizálnak. A fórumunk viszont nem erre a célra jött létre. A fórumot (hogy értsd a sokat emlegetett alapítókat) egy kertészkedő, más fórumon már összeszokott csapat alapította. Ki így, ki úgy segítette. A cél az volt, hogy legyen egy olyan kertészeti fórum, amit saját szájízünk szerint alakítunk. Aztán felmerültek egyéb ötletek, mert a kertész sem csak kapál egész nap, így lettek egyéb topikok is. A legtöbbje, sőt mind, békés témák. Versek, zene, hagyomány, vallás, szóval olyan témák amik nem igen bántanak senkit. Számunkra egyetlen fontos dolog van, hogy ezt fenntartsuk. Ennek érdekében korlátoztuk a politikát, pont egy olyan eset után, amikor egy politikai vita elfajult. A fórumon jelenleg a kisebb döntéseket meghozhatja a moderátor, a vezetőség, és gyakorlatilag őket kontrollálhatják az alapítók. Ezen felül a tényleg lényeges kérdésekben az alapítók szavazása a mérvadó. Az alapítók körét, vagyis a hozzájuk hasonló jogkörrel rendelkezők körét a jövőben, a fórum növekedésével párhuzamosan igyekszünk majd kiterjeszteni, hogy a végső szót a fórum törzsvendégei adják, hiszen az övék a játszótér, de az eredeti szellemiségtől nem szeretnénk eltérni. Nem akarom szépíteni a dolgot, vannak elmaradásaink, akár szabályzat terén is, de mentségünkül szolgáljon, hogy mi mind átlagos dolgozó emberek vagyunk, vagyis a munka melletti szabadidőkből gazdálkodva egyengetjük a fórumot, természetesen anyagi haszonszerzés nélkül. Persze ha valakinek kérdése van, arra igyekszünk válaszolni, ezzel is pótolva az esetleges hiányosságokat.

A ti topikotokat én személy szerint csak ritkán látogatom, így itt is bizalmi elven megy a dolog, párszor jeleztem már néhány játékszabályt. Én megbízok bennetek, remélem ezzel nem éltetek vissza. Most végignézek pár napot, de ha nem volt benne sértegetés, akkor nem fogom bántani, mert nekünk a fő ellenség az, amikor valaki egy másik fórumozót szándékosan kellemetlen helyzetbe hoz. Azt szeretnénk, ha itt mindenki jól érezné magát. Ha valaki ezt a törekvést akadályozza, az ellen fel fogunk lépni. Mást aligha moderálunk ha nem ütközik törvénybe.

Összefoglalva: Direkt politikai topikot tilos létrehozni, viszont egy laza témában érintőlegesen meg lehet említeni, beszélgetni róla, amíg az nem megy át heves vitába. Jelszó a kulturáltság. Az nem kulturált politikai beszélgetés ami úgy kezdődik hogy hülye vagy.

Ha maradt kérdésed, szívesen válaszolok.

További kellemes fórumozást!
 


  2015.09.15. 14:17  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (1571) hsz.-re     Olvasás  
  •   1574   
Avatar

terra alapító
 
A "nem nyitunk politikai fórumot", határozatot én is megszavaztam, és jónak tartom. Más kérdés, hogy mennyire voltunk konzisztensek. Amióta előtérbe került az alapítók tulajdonosi mivolta, amivel, mint tudod nem értek így egyet, kérdés, hogy szavaztatni kellett volna, vagy nem. Az, hogy mi tartozik az alapítók elé, mi nem, már régi, azóta sem szabályozott kérdés. Éppen tegnap olvastam végig az ezzel kapcsolatos korábbi vitát.

A politika, sajnos mindannyiunk életének része, akárcsak az a sok minden, ami topikkal rendelkezik itt a fórumon, bár nem kertészet.
 


  2015.09.15. 10:53  Hozzászólás  Válasz pipi32 (1572) hsz.-re     Olvasás  
  •   1573   
Avatar

rendszer admin
 
Semmi rossz felhang, vagy személyeskedés nem volt benne, és wogboy szerintem érteni fogja.
És az a "szmájli" sem véletlen van ott. ;)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.09.15. 10:49  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (1571) hsz.-re     Olvasás  
  •   1572   


---
 
"Nagyon nem kellene túl feszíteni a húrt, és tönkre tenni ezt a témát politikai felhangok teljesen felesleges pengetésével (wogboy ez elsősorban neked szól! :) )."

Maximálisan egyetértünk, kivéve a wogboy megnevezését, ugyanis Siculo legalább olyan aktív és én is megszólaltam politikai témában.
 


  2015.09.15. 10:23  Hozzászólás  Válasz Rhéman (1557) hsz.-re     Olvasás  
  •   1571   
Avatar

rendszer admin
 
A fórum szabályzata éppen annyira nem tiltja, mint amennyire nem engedélyezi a politikai témák nyitását.
Éppen ezért a vezetőség jogszerűen hozhat olyan határozatot, amelyik azt a célt szolgálja, hogy a fórum kulturált társalgása ne kerüljön veszélybe.
Közéleti dolgokról lehetne beszélgetni, de sajnos mindig van egy-két személy, aki "tutira jól értesült", és csak az a szentírás, amit ő mond.
És így mi sem természetesebb, mint hogy ha valaki mást mond, az vagy tájékozatlan, vagy elfogult, vagy rasszista, stb, stb .... hagy ne soroljam.

Ez a fórum elsődlegesen egy kertészeti fórum. Ettől eltérő szélsőségeket csak egy bizonyos kulturált határig tűr meg a vezetőség, akár tetszik, akár nem.
Lehet bármilyen, vagy bármilyennek értelmezhető egy téma címe, ezek a határok akkor is vonatkoznak rá.

Tele van az internet politikai fórumokkal, platformokkal, hatalmas a választék, lehet oda menni, ha annyira hiányzik, és ott lehet vitatkozni, politizálni, "őrjöngeni", "anyázni", stb, stb.

Ez a téma szépen felfutott, és bár néha kicsit feszegetve vannak a határok, de még éppen hogy belefér.
Szép és/vagy érdekes képek, néhol jó kis leírások, tartalmas egy téma lett.
Nagyon nem kellene túl feszíteni a húrt, és tönkre tenni ezt a témát politikai felhangok teljesen felesleges pengetésével (wogboy ez elsősorban neked szól! :) ).
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2015.09.15. 10:09  Hozzászólás
  •   1569   
Avatar

---
 
Az afrikai fa lakója!

Kép

Ez a lábas jószág, meg a sivatag lakója!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég