OFF Topik! Bármi, aminek nem találom a helyét! Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
  2016.11.19. 12:31  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

rendszer admin
 
Ha a témában a kérdéseddel kapcsolatban nem találsz megfelelő topikot, ide nyugodtan írhatsz! :)

A Teknős főmenü itt érhető el: Kép
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -
 


  2020.12.03. 23:18  Hozzászólás
  •   6   
Avatar

terra alapító
 
Jani71 írta:Érdeklődni jöttem némi tisztán látás reményében. :roll: :oops: Adva van egy régi akkus csavarbehajtó 15 db cellával szerelt akkuval.
A 15-ből csak 4 db veszi fel a töltőáramot, a többi kuka. Arra gondoltam, hogy a hosszú téli estéken elszórakoznék a rosszak cseréjével,
újra összeraknám és lenne megint egy jó masinám. A gépnek csak ez a baja, ha ezt sikerülne megoldanom, akkor nem kellene másikat venni.
Szóval: a régiek kapacitása hivatalosan 1200 mAh, a rendelendő újé  pedig 2000. Sorba forraszthatom én ezt káros következmények nélkül? A fizikai méretei stimmelnek.

12V-os szerszámgép akkuk felújítása 9900 ft
Makita, Metabo, Bosch, Dewalt, Hilti, Festool, Würth, Milwaukee, Hitachi, Berner, Black&Decker, Rems stb.
Bármilyen fajta szerszámgépakku, háztartásigépakku javítása, felújítása, cellacseréje.
Egy év garancia, díjtalan visszaküldés.
AKKUFELÚJÍTÁS, CELLACSERE, AKKUSZERVIZ
20/3874952
akkumulatorfelujitas kukacka gmail pont com
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2020.12.03. 17:30  Hozzászólás
  •   5   


---
 
Érdeklődni jöttem némi tisztán látás reményében. :roll: :oops: Adva van egy régi akkus csavarbehajtó 15 db cellával szerelt akkuval.
A 15-ből csak 4 db veszi fel a töltőáramot, a többi kuka. Arra gondoltam, hogy a hosszú téli estéken elszórakoznék a rosszak cseréjével,
újra összeraknám és lenne megint egy jó masinám. A gépnek csak ez a baja, ha ezt sikerülne megoldanom, akkor nem kellene másikat venni.
Szóval: a régiek kapacitása hivatalosan 1200 mAh, a rendelendő újé  pedig 2000. Sorba forraszthatom én ezt káros következmények nélkül? A fizikai méretei stimmelnek.
 




  2016.11.23. 10:27  Hozzászólás  Válasz Jana11 (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   3   
Avatar

rendszer admin
 
Szia!

Ezek a témák csak kiegészítő részei a nagy Fórumnak.
Fürtöske nagyon nagy anyagot hozott, ezek a topik témák csak kapcsolódnak hozzá, mint lehetőségek.
Magának a dokumentációnak, a leírásnak az olvasása a lényeg azok számára, akiket érdekel, ezek a témák a későbbiekben csak akkor aktiválódnak, ha valakinek az adott témában kérdése, vagy valamilyen írni valója lesz.
Biztos, hogy lesz közöttük olyan is, ahol az adott témában nem is lesz új hozzászólás.
Az összes téma egyetlen alfórumban van elhelyezve, ami senkit sem zavar a megszokott fórumozás közben, csak akkor látja, ha konkrétan megnyitja az Teknősök - Terrarisztika alfórumot.
Ez megint csak egy olyan dolog, hogy akit nem érdekel, nem klikkel rá, nem nyitja meg, de nem is zavarja, mivel nincsen útban sehol.
Akit meg érdekel, az megnyitja, olvasgatja, és ha van esetleg kérdése, vagy hozzáfűzni valója, egyetlen klikkel célzottan az adott témában teheti meg azt. Nem pedig egyetlen témában össze-vissza mindent egy rakáson, hogy aztán keresgélni kelljen, mint a lomisok a kupacba. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.11.23. 08:56  Hozzászólás
  •   2   


---
 
Kedves Ragadozó! Kicsit sok a teknős téma szerintem....Még nincs a teknős gatyája, a teknős szerelme, stb... :) Értem én a kapcsolatban rejlő előnyöket, bár a kertészek viszonylag kevés teknőst nevelnek a kertben, de legyen...Mondjuk javasolnám összevonni a témákat "Teknős" cím alatt, és akit érdekel bármi részterület, itt megtalálná...
 





Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron